Газонокосарка бензинова AL-KO 470 SP-B (119966)
- Бренд:
- Код товару:158015-05
- Артикул:119966
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Premium 470 SP-B — задньопривідна бензинова машина потужністю 2.4 кВт ефективно працює на ділянках площею до 1400 кв.м. Самохідний апарат функціонує у 4 режимах: збирає траву у травозбірник, мульчує її, викидає назад або вбік. Аеродинамічний корпус зі сталі гарантує тривалий термін служби машини. Ніж захоплює смугу шириною 46 см. Висота різу регулюється за допомогою спеціальної рукоятки (централізовано) в діапазоні від 30 до 80 мм, є 7 ступенів. Важить конструкція на збільшених колесах зо 35 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-B:
- Самохідна газонокосарка серії Premium зручна в налаштуванні, веденні та техобслуговуванні.
- 2.4-кіловатний двигун, об’ємом 163 см3, легко запускається ручним способом.
- Технологія MaxAirflow полягає у кращій результативності стрижки та збору трави, ефективному охолодженні мотора.
- Одноступінчастий привід задніх коліс забезпечує швидке скошування трави, де за раз машина захоплює 46 см.
- Є центральний регулятор висоти різу (30-80 мм).
- Ергономічна рукоятка зручна для тривалої роботи.
- Ходові колеса XXL для плавного руху ділянкою без пошкодження газону.
- Попереду вбудована фронтальна ручка для обслуговування, перенесення машини над перешкодами (сходами, бордюрами тощо).
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 470 SP-B:
- 4-тактний двигун від всесвітньо відомого бренда Briggs&Stratton розвиває високу потужність (3.26 к.с) для стрижки газону на 14 сотках.
- Висота зрізу встановлюється в 1 із 7 положень за допомогою важеля.
- Широка смуга проходу (46 см) та великі колеса XXL сприяють зручній роботі.
- Задній привід і збільшені колеса (280 мм, передні по 200 мм) додають стійкості конструкції, її маневреності.
- Корпус зроблений із листової сталі, контейнер — із полімеру.
- Травозбірник великого об'єму (70 л) легко знімається і миється.
- Слідкуючи за індикатором рівня заповнення, оператор знатиме, коли потрібно очистити контейнер.
- Невелика вага та компактні розміри газонокосарки дають нагоду зручно перевозити її та зберігати до наступного використання.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка бензинова Al-Ko Premium 470 SP-B;
- Ножі;
- Травозбірник (на 70 л);
- Запасний ніж;
- Мастило 4-тактне Al-Ko;
- Сервісний набір для заміни мастила.
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 34.6 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | B&S Series 650 Ex |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 163 см.куб. |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Особливості | бічний викид |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.26 к.с. |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


