Бензинова газонокосарка AL-KO BIO 4.67 P-B (119794)
- Бренд:
- Код товару:157931-05
- Артикул:119794
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Bio 4.67 P-B — бензинова машина несамохідного типу. Запускається 4-тактний мотор від Briggs&Stratton (1.8 кВт, 2900 об/хв) ручним способом. Ширина скошування становить 46 см. Осьове регулювання дає змогу налаштувати висоту косіння, всбого 4 положень. Працює газонокосарка в 1 із 2 режимів на вибір — бічний викид скошеного або мульчування. Апарат травозбірником не комплектується. Важить конструкція 22.6 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Bio 4.67 P-B:
- Компактна та продуктивна машина незалежна від електроенергії та акумулторів. Це дає змогу працювати нею на віддалених ділянках саду.
- 1.8-кіловатний двигун об’ємом 125 см3 оснащений легким запуском, ефективним повітряним охолодженням.
- Апарат забезпеує швидке косіння — за один прохід ніж захоплює смугу шириною 46 см. Рекомендована площа обробки сягає 1100 м2.
- Травозбірник у цій моделі не передбачений. Функціонує газонокосарка у режимі викиду вбік (для цього продумана спеціальна заслінка), мульчування.
- Сталевий корпус витримує високі навантаження, стійкий до механічних пошкоджень.
- Користувач може налаштувати на свій розсуд висоту косіння в 1 із 4 положень.
Переваги газонокосарки Al-Ko Bio 4.67 P-B:
- Бензиновий мотор американського бренда B&S розрахований на тривалу експлуатацію.
- Функція мульчування полягає у подрібненні скошеного та розкидуванні отриманої мульчі по газону у вигляді органічного добрива.
- За допомогою осьового регулювання оператор обирає оптимальну висоту скошування у діапазоні 30-80 мм.
- Колеса на кулькопідшипниках покращують переміщення машини по ділянці.
- Ергономічне руків’я складається для компактного зберігання та перевезення газонокосарки.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Bio 4.67 P-B;
- Картонна коробка.
| Індикатор наповнення травозбірника | ні |
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 23 кг |
| Варіаторна коробка передач | ні |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-90 мм |
| Діаметр задніх коліс | 205 мм |
| Діаметр передніх коліс | 205 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 4 ступені |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton 450E Series |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Об'єм двигуна | 125 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Объем масляного картера | 0.47 л |
| Особливості | бічний викид |
| Площа обробки | 10 соток |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.45 к.с. |
| Привід на колеса | ні |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | осьова |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


