Газонокосарка AL-KO 520 SP-B Premium Plus (119975)
- Бренд:
- Код товару:158021-05
- Артикул:119975
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Бензинова газонокосарка Al-Ko Premium 520 SP-В Plus — це сучасна самохідна машина потужністю 3.2 кВт, яка розрахована для скошування трави на великій площі (до 1800 м2). Апарат оснащений заднім приводом, однією передачею. Ця модель виконує всі роботи з благоустрою газону — скошує траву та викидає її назад, збирає у 70 л травозбірник або перетворює скошене на мульчу. З шириною різу 51 см бензинова машина гарантує швидке просування вперед. Регулювання висоти різу виконується централізовано, в 7 ступенів (30-80 мм). Важить конструкція 34.9 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Premium 520 SP-В Plus:
- Наявність 4-тактного двигуна B&S 650EXI (3.2 кВт, з об’ємом циліндра 163 см³) гарантує тривалу експлуатацію газонокосарки протягом тривалого періоду.
- Корпус виготовлений із листової сталі — міцного матеріалу, який витримує зіткнення, удари й інші механічні пошкодження.
- Колеса на кулькопідшипниках забезпечують ідеальне маневрування як на рівному, так і на рельєфному газоні.
- Зручний центральний регулятор висоти косіння дає змогу швидко встановити потрібне положення у діапазоні 30-80 мм.
- Функція 4-в-1: збір у 70-літровий травозбірник, мульчування, задній чи боковий викид.
- Одноступінчастий привід задніх коліс поліпшує прохідність робочою ділянкою.
- Передня ручка для зручного транспортування та переміщення конструкції над перешкодами, наприклад, над сходами.
Переваги газонокосарки Al-Ko Premium 520 SP-В Plus:
- Потужний та надійний двигун B&S швидко запускається ручним способом.
- Надійність компонентів і збірки подовжують термін експлуатації газонокосарки.
- Висота зрізу регулюється за допомогою важеля.
- Широка смуга проходу (51 см) і великі колеса на кулькопідшипниках (200/280 мм) полегшують переміщення по ділянці.
- За мульчування скошена трава подрібнюється та викидається назад на газон як органічне добриво.
- Під час збору зрізана трава потрапляє в полімерний травозбірник ємністю 70 літрів.
- Кошик із полімеру легко встановлюється та очищується за потреби.
- Наявний спеціальний індикатор для зручного відстежування рівня заповнення контейнера.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Premium 520 SP-В Plus.
- Травозбірник (на 70 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | є |
| вага | 34.9 кг |
| Варіаторна коробка передач | ні |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton 675EXi Series |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 163 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Обсяг травозбірника | 70 л |
| Объем масляного картера | 0.47 л |
| Особливості | бічний викид |
| Площа обробки | 18 соток |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.3 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Призначення | для нерівної ділянки |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 51 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.




