Бензинова газонокосарка AL-KO Classic 4.66 SP-A
- Бренд:
- Код товару:157996-05
- Артикул:119766
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Classic 4.66 SP-A — 1-швидкісна бензинова машина в сталевому аеродинамічному корпусі. Застосовується для роботи на великих ділянках (у саду, біля прибудинкової території тощо) максимальною площею 1400 кв.м. Пристрій простий у обслуговуванні та застосуванні. Газонокосарка оснащена потужним фірмовим двигуном Al-Ko Pro 125 OHV (2000 Вт, 2850 об/хв) із ручним стартером. Ширина косіння — 46 см, висота скошування регулюється централізовано в 7 положеннях від 25 до 75 мм. Косарка переміщується на великих колесах із кулькопідшипниками. Виконує 2 функції — косіння і збір скошеного у травозбірник (65 л). Без мульчування. Важить самохідний апарат 31 кг.
Особливості бензинової газонокосарки Al-Ko Classic 4.66 SP-A:
- Самохідна косарка з приводом на задні колеса рухається вперед.
- Потужна газонокосарка (2 кВт) з легким ручним запуском ефективно скошує траву на ділянці 14 соток. Механізм охолоджується повітряним способом.
- Висота зрізу регулюється центральною системою, є 7 положень в діапазоні від 25 до 75 мм.
- Різальна система — 2-лопатевий знімний ніж із вертикальною віссю обертання.
- За один прохід гастрозаточений ніж захоплює смугу шириною 46 см.
- Тривала робота без частих зупинок завдяки місткому травозбірнику (65 л) з індикатором рівня заповнення.
- Кошик, який виконаний з ударостійкого пластику, має легку систему кріплення й очищення.
- Зрізана трава потрапляє в контейнер. Сприяє щільному заповненню травозбірника всмоктувальний вентилятор.
- Алюмінієва рама додає надійності конструкції, робить її легшою.
Переваги газонокосарки Al-Ko Classic 4.66 SP-A:
- Бензодвигун із легкою системою запуску розвиває високу потужність.
- Аеродинамічний корпус дає змогу працювати газонокосаркою близько до перешкод.
- Міцний сталевий корпус стійкий до навантажень, механічних пошкоджень.
- За допомогою центральної системи регулювання висоти зрізу користувач може виставити потрібне положень у межах 25-75 мм.
- Кулькопідшипники на колесах забезпечують плавний рух машини.
- Задньопривідні колеса збільшеного розміру роблять конструкцію більш стійкою.
- Травозбірник великого об'єму (65 л), зручно знімається і миється.
- Ергономічне руків’я та продумана система управління забезпечує комфортну роботу.
- Рукоятка складається для компакного зберігання та перевезення.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Classic 4.66 SP-A;
- Ножі в зборі;
- Травозбірник (на 65 л).
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Інтерфейс користувача | ні |
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 31.1 кг |
| Варіаторна коробка передач | ні |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | побутовий |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Модель двигуна | AL-KO Pro 125 QSS |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Об'єм двигуна | 123 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Обсяг травозбірника | 65 л |
| Объем масляного картера | 0.6 л |
| Площа обробки | 14 соток |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Потужність, к.с. | 2.7 к.с. |
| Привід на колеса | задній |
| Призначення | для нерівної ділянки |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Функція мийки деки | ні |
| Шарикопідшипники в колесах | є |
| Ширина обробки | 46 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


