Двигун бензиновий AL-KO Pro 700 V2 (476858)
- Код товару:157980-05
- Артикул:476858
- Бренд:
- 0
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Двигун бензиновий AL-KO B-MOTOR PRO 700 V2 LC2P77F R9005 EU5
Двигун бензиновий AL-KO B -MOTOR PRO 700 V2 LC2P77F R9005 EU5 - двоциліндровий 4-тактний бензиновий мотор AL-KO PRO 145 QSS, використовується для газонокосарок AL-KO 46.0 SP-A Plus, 5.18 PA Plus, 51.0 SP-A.
Комплект поставки:
- Двигун бензиновий AL-KO B-MOTOR PRO 700 V2 LC2P77F R9005 EU5
- Паливний бак
- Глушник вихлопу.
Особливості моделі:
< Відсутність перегріву - повітряне охолодження.
Легкий запуск - ручний стартер.
Технічні параметри - довжина валу - 80 мм, діаметр валу - 22,2 мм.
Габарити - Д x Ш x В - 325 x 316 x 245 мм.
Робочий об'єм (діаметр циліндра x хід) - 139 куб.
Переваги:
- Оригінальна німецька якість
- Проста установка
- Зручне обслуговування газонокосарок.
| вага | 8.5 кг |
| Висота | 245 мм |
| Габарити | 325x316x245 мм |
| Діаметр вала | 22.2 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Довжина валу | 80 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 139 см.куб. |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, к.с. | 16 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Ширина | 316 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.


