Газонокосарка електрична AL-KO 3.85 E (113258)
- Бренд:
- Код товару:157983-05
- Артикул:113258
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Газонокосарка Al-Ko Classic 3.85 E — це побутова, недорога модель садової машини з електричним двигуном (1300 Вт). Використовується на приватних територіях, у садах загальною площею до 500 м2. Електрогазонокосарка — легкий та зручний апарат у використанні, з оптимальним співвідношенням ціни й якості. Має осьове, 3-ступінчасте регулювання висоти різу (20-60 мм). Ширина косіння вимірюється 38 см. Збирає скошене в 40 л травозбірник або викидає назад. Корпус виготовлений з легкого поліпропілену. Важить апарат 12 кг.
Особливості електричної газонокосарки Al-Ko Classic 3.85 E:
- Електричний мотор 1.3 кВт забезпечує стабільну продуктивність без утворення шкідливих вихлопів, низький рівень шуму.
- Працювати газонокосаркою легко та зручно. Гострозаточені леза за один прохід обробляють широку смугу (38 см). Колеса машини, які не виходять за деку, дають змогу працювати у обмеженому просторі.
- Має осьове регулювання висоти зрізу. Передбачено 3 ступені в діапазоні 20-60 мм.
- Несамохідна модель управляється зручною рукояткою, що регулюється по висоті та за потреби складається.
- Апарат функціонує в 2 режимах — скошує траву та викидає її назад, скошене збирає у місткий травозбірник на 40 л.
- Контенер легко знімається та миється. Є вмонтований індикатор заповнення, великий отвір для легкого очищення.
- Зручне управління та зберігання — складне кермо ергономічної форми.
Переваги газонокосарки Al-Ko Classic 3.85 E:
- Апарат скошує траву близько до країв. Це стало можливим завдяки оптимізованій геометрії корпусу.
- Мережева машина безпечна для навколишнього середовища та малошумна.
- Є осьове регуювання висоти зрізу (3 положення, від 20 до 60 мм) й оптимальна ширина скошування (38 см).
- Для зручності рукоятка налаштовується по висоті.
- Корпус з поліпропілену стійкий до механіних пошкоджень.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Al-Ko Classic 3.85 E;
- Ножі в зборі;
- Травозбірник (на 40 л).
| Бічний викид трави | ні |
| вага | 12 кг |
| Вид | газонокосарки |
| Виробник двигуна | інші |
| Висота обробки | 20-60 мм |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Кількість регулювань висоти косіння | 3 ступені |
| Клас | професійний |
| конструкція ручки | складна |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | пластик |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність травозбірника | з травозбірником |
| Обсяг травозбірника | 40 л |
| Площа обробки | 5 соток |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Потужність, к.с. | 1.77 к.с. |
| Ріжуча система | ножова |
| Регулювання висоти косіння | на кожному колесі окремо |
| Складана ручка управління | є |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | електростарт |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Ширина обробки | 38 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


