Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P
- Бренд:
- Код товару:192520-55
- Артикул:000310
- 0
- Показати всі характеристики
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P - професійний пристрій для роботи в двох режимах, MMA і MIG. Маючи в своєму розпорядженні цей апарат, ви зможете здійснювати зварювання звичайним електродом і в камері зі спеціальним захисним газом із застосуванням тонкого дроту. Устаткування дозволяє робити акуратні якісні шви і підходить для аматорського та професійного використання.
Особливості моделі
- Система захисту від низької напруги в електромережі і перегріву.
- Додаткові функції - захист від залипання, кнопка гарячого старту і форсованої зварювальної дуги.
- Наявність примусової системи охолодження за допомогою вбудованого вентилятора.
- Цифровий дисплей для виведення поточних робочих даних.
- Плавне регулювання сили струму.
- Припустимий діаметр зварювального дроту - 0,8-1,0 мм, товщина електродів - 1,6-4,0 мм.
Переваги зварювального апарату
Модель Procraft SPH310P - безпечний універсальний зварювальний напівавтомат, який стане незамінним помічником у домашній майстерні і в професійній діяльності. Ергономічний корпус виконаний з надійних матеріалів і обладнаний зручною ручкою для перенесення. Вага пристрою становить 15 кг.
Інструкція з експлуатації
Є
Зварювальний кабель з електродотримачем
1 шт
Зварювальний кабель з зажимом на масу
1 шт
Маска
1 шт
Щітка - молоток
1 шт
Рукав
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 15 Кг |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6-4,0 мм |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Клас безпеки | IP21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 310 А |
| Маска | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Напруга без навантаження | 16-29 В |
| Прикладний зварювальний пруток | 0,6-1,0 мм |
| Режим роботи | MIG,MMA |
| Рукав | 1 шт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Щітка - молоток | 1 шт |
Ще не було питань.


