Апарат плазмового різання CUT-40SK LED
- Код товару:230427-58
- Артикул:CUT-40SK LED
- Бренд:
- 100
- Показати всі характеристики
| вага | 6,3 кг |
| Вихідний струм | 20–40 А |
| Габарити | 455 х 150 х 280 мм |
| ККД | 83,6% |
| Клас ізоляції | H |
| Клас захисту | ІP21S |
| Коефіцієнт потужності | 0,63 |
| Напруга живлення | AC 220 В ±10% |
| Напруга холостого ходу | 290 В |
| Робочий тиск | 0,3–0,45 МПа |
| Споживана потужність | 6,8 кВт |
| Товщина різання | 1–25 мм |
Ще не було питань.




