Свердлильний верстат Procraft BD2150
- Бренд:
- Код товару:151452-55
- Артикул:021504
- 0
- Показати всі характеристики
Свердлильний верстат Procraft BD2150 - універсальне професійне обладнання, призначене для обробки отворів у побутових і промислових умовах. Дуже затребуваний у ремонтних майстернях, слюсарних майстернях, домашніх майстернях, гаражах і в компаніях з обслуговування інженерних комунікацій.
Свердлильний верстат Procraft BD2150: застосування
Інструмент використовується для механічної обробки різних матеріалів свердлом з метою:
- створення отворів (наскрізних або глухих);
- розсвердлювання (збільшення діаметра отвору);
- розгортання;
- зенкерування;
- зенковання.
Свердлильний верстат Procraft BD2150: ключові переваги
В асортиментному ряді сверлильного обладнання бренду Procraft модель з поліпшеними характеристиками BD2150 користується попитом у споживача завдяки низці відмінних рис:
- 16 швидкостей роботи;
- підвищена точність свердління;
- потужний електродвигун нового покоління (750 Вт);
- подвійна електроізоляція;
- знижений рівень вібрації при роботі;
- зручне регулювання висоти і нахилу робочого столу;
- вдосконалене регулювання глибини свердління;
- матеріал робочої поверхні - надміцний чавунний сплав.
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для патрона
1 шт
Лещата
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 67 Кг |
| Висота стійки | 1260 мм |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Діаметр свердління | 5-20 мм |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 750 Вт |
| Розмір опори | 460х270 мм |
| Розмір столу | 290х290 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2770 об/хв |
Ще не було питань.





