Свердлильний верстат Procraft BD1950
- Бренд:
- Код товару:162779-55
- Артикул:019501
- 0
- Показати всі характеристики
Ця модель обладнання потрібна під час свердління отворів різного діаметру, збільшення їх діаметра, також можна робити зенкування, розгортання і нарізати внутрішні різьблення в різноманітних матеріалах. Верстат може використовуватися як на великосерійному виробництві, так і в майстернях для виробництва невеликої кількості виробів.
Особливості верстата свердлильного Procraft BD1950
Модель відрізняється від інших, більш ранніх конструкцій такими особливостями:
- потужним двигуном 450 ВТ, який має підвищену надійність;
- підйом і спуск платформи здійснюється за допомогою важільного механізму, а не вручну;
- станина виготовлена зі сплаву чавуну, що зменшує вібрацію верстата і надає йому гарну стійкість;
- верстат комплектується спеціальним кріпленням, за допомогою якого його можна встановити на верстаті;
- підвищена безпека, завдяки подвійній електроізоляції;
- рухливі вали встановлюються на підшипники опорного типу.
Зручності при роботі на свердлильному верстаті Procraft BD1950
Ця модель дозволяє свердлити отвори з високою точністю. До початку роботи верстат дозволяє:
- встановити одну з 5 швидкостей роботи, перемикання яких відбувається при перекиданні ременя приводу на інший шків, більшого або меншого діаметру;
- надійно зафіксувати свердло з діаметром хвостовика до 16 мм в трикулачні патроні.
Працювати на свердлильному верстаті Procraft BD1950 зручно і просто, модель відноситься до нового покоління обладнання.
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для патрона
1 шт
Лещата
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 27 Кг |
| Висота стійки | 580 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 450 Вт |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
Ще не було питань.


