Свердлильний верстат Procraft BD1550
- Бренд:
- Код товару:151468-55
- Артикул:001550
- 50
- Показати всі характеристики
Експлуатаційні параметри дриля Procraft BD1550
Якщо ви цінуєте верстати та обладнання відомого виробника, компанії Procraft, то свердлильний верстат моделі BD1550 допоможе вам виконати ряд складних, трудомістких робіт.
У представленій моделі практично все - від зовнішнього вигляду, до використаних матеріалів. Завдяки грамотним інженерним рішенням, вийшов функціональний і продуктивний верстат. Високі технічні характеристики та експлуатаційні параметри, роблять його затребуваним виробом у кінцевих споживачів.
Серед основних переваг та експлуатаційних характеристик можна виділити наступні:
- оберти холостого ходу - 620-2620 об / хв;
- діаметр свердління - 3-16 мм;
- вага - 17 кг;
- діаметр патрона -16 мм.
Свердлильний верстат Procraft BD1550 має 5 швидкостей, що зручно при роботі з матеріалами будь-якої щільності. Висота стійки 340 мм, а розмір опори 290х190 мм. У комплектації передбачені лещата, що робить експлуатацію верстата багатопрофільною і ефективною.
Гарантія виробника
Компанія Procraft встановила на модель BD1550 12 місяців гарантії, що є підтвердженням якості та надійності верстата.
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для патрона
1 шт
Лещата
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 17 Кг |
| Висота стійки | 340 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 245 мм |
| Максимальна відстань до основи | 300 мм |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 375 Вт |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукової потужності | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LwA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Розмір опори | 290х190 мм |
| Розмір столу | 160х160 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-2620 об/хв |
Ще не було питань.





