Аспірація Damatomacchine AS2

52800.00грн.
Є в наявності

Вы переглядали

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА !

Аспірація Damatomacchine AS2



Damatomacchine AS2 — професійна аспіраційна установка, призначена для ефективного видалення тирси, деревного пилу та стружки під час роботи деревообробного обладнання. Завдяки двигуну потужністю 3 к.с. система забезпечує продуктивність всмоктування до 65 м³/хв, що дозволяє використовувати її як з одним, так і з кількома верстатами.



Аспірація оснащена двома всмоктувальними патрубками, тому може одночасно обслуговувати дві одиниці обладнання або дві робочі зони. Для збору відходів передбачено чотири місткі мішки об'ємом по 160 літрів, що забезпечують тривалу роботу без частого очищення.



Переваги Damatomacchine AS2




  • Потужний двигун 3 к.с.

  • Продуктивність всмоктування до 65 м³/хв.

  • Два патрубки для одночасного підключення двох верстатів.

  • Чотири мішки для збору відходів об'ємом по 160 л.

  • Ефективне видалення пилу, тирси та стружки.

  • Підходить для професійних майстерень і виробничих підприємств.



Особливості використання



У комплект входить шланг обмеженої довжини, який призначений переважно для очищення підлоги. Для підключення аспіраційної установки безпосередньо до верстата необхідно додатково придбати шланг довжиною не менше 3 метрів.


вага 60 кг
Кількість мішків 4 шт
Напруга 220 В
Потужність 3 к.с.

Ще не було питань.