Прес пневмогідравлічний 30т
- Код товару:230383-58
- Артикул:TY30002
- Бренд:
- 100
- Показати всі характеристики
GTM TY30002 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY30002:
> Висока якість виготовлення
> Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
> Максимальне робоче зусилля 30 т
> Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
> Максимальна висота деталі 995 мм
> Хід штока під час роботи 160 мм
Комплектація:
> Важіль
> Прес
Галузь застосування:
> Автосервіс
> Промисловість
> Побутове використання
| вага | 160.0 кг |
| Висота проходу | 995 мм |
| Габарити | 1620xЗ90xЗ10 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 30 т |
| Робочий хід | 160 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина проходу | 870 мм |
Ще не було питань.










