Ізотермічна сумка Time Eco ТЕ-6006, 6 л, зелена
- Бренд:
- Код товару:231253-48
- Артикул:4820211101817
- 100
- Показати всі характеристики
Ізотермічна сумка Time Eco ТЕ-6006 об’ємом 6 л поєднує компактність, практичність і зручність для щоденного використання або відпочинку на природі. Завдяки термоізоляційному шару з піноматеріалів та водонепроникної підкладки PEVA сумка допомагає підтримувати температуру продуктів і напоїв до 10 годин при використанні акумуляторів холоду. Зелений колір додає виробу свіжого та сучасного вигляду, а щільний поліестер 300D забезпечує стійкість до зношування. Легка конструкція та ремінь для перенесення роблять сумку комфортною у транспортуванні під час прогулянок, поїздок чи пікніків. Практична термосумка Time Eco стане зручним рішенням для активного відпочинку та повсякденних справ.
Особливості
Щільний матеріал із поліестеру 300D добре витримує щоденне використання, захищає сумку від швидкого зношування та допомагає зберігати охайний зовнішній вигляд.
Внутрішній термоізоляційний шар із піноматеріалів і водонепроникної підкладки PEVA сприяє довшому підтриманню температури продуктів та напоїв.
Конструкція сумки доповнена зручним ременем для перенесення, що дозволяє комфортно транспортувати її під час подорожей або прогулянок.
Додаткова кишеня для аксесуарів допомагає зручно розмістити серветки, столові прибори, ключі чи інші необхідні дрібниці.
ізотермічна сумка легко очищується після використання та підходить для регулярного застосування у різних умовах.
Варіанти використання
Сумка чудово підходить для транспортування ланчів, фруктів та охолоджених напоїв під час роботи, навчання або тривалих поїздок.
Може використовуватися для сімейних пікніків чи відпочинку на природі, допомагаючи довше зберігати свіжість продуктів.
Зручний формат дозволяє брати сумку із собою на пляж, у парк або на риболовлю без зайвого навантаження.
Підходить для перевезення дитячого харчування чи продуктів, які потребують підтримання стабільної температури у дорозі.
*Для ефективного збереження температури рекомендується використовувати з розрахунку 400 г (або більше) на 10 л об'єму.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті, залежно від технічних налаштувань Вашого екрана, а також, враховуючи особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Особливості
Щільний матеріал із поліестеру 300D добре витримує щоденне використання, захищає сумку від швидкого зношування та допомагає зберігати охайний зовнішній вигляд.
Внутрішній термоізоляційний шар із піноматеріалів і водонепроникної підкладки PEVA сприяє довшому підтриманню температури продуктів та напоїв.
Конструкція сумки доповнена зручним ременем для перенесення, що дозволяє комфортно транспортувати її під час подорожей або прогулянок.
Додаткова кишеня для аксесуарів допомагає зручно розмістити серветки, столові прибори, ключі чи інші необхідні дрібниці.
ізотермічна сумка легко очищується після використання та підходить для регулярного застосування у різних умовах.
Варіанти використання
Сумка чудово підходить для транспортування ланчів, фруктів та охолоджених напоїв під час роботи, навчання або тривалих поїздок.
Може використовуватися для сімейних пікніків чи відпочинку на природі, допомагаючи довше зберігати свіжість продуктів.
Зручний формат дозволяє брати сумку із собою на пляж, у парк або на риболовлю без зайвого навантаження.
Підходить для перевезення дитячого харчування чи продуктів, які потребують підтримання стабільної температури у дорозі.
*Для ефективного збереження температури рекомендується використовувати з розрахунку 400 г (або більше) на 10 л об'єму.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті, залежно від технічних налаштувань Вашого екрана, а також, враховуючи особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Вес | 170 |
| Вес с упаковкой | 0.2 кг |
| Время сохранения температуры | 10 |
| Высота | 16 |
| Гарантия | 14 календарных дней |
| Глубина | 23 |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Материал изделия | 300 D полиэстер |
| Объем | 6 |
| Особенности термосумки | Влагозащита |
| Плотность материала | 300 |
| Преимущества | • прочный износостойкий материал • водонепроницаемая подкладка • ремень для переноски • карман для хранения мелких вещей • легкость в уходе |
| Размер изделия | 21 х 16 х 23 - 34 см |
| РАЗМЕР УПАКОВКИ | 29 х 26 х 3 см |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Термоизоляционный слой | пеноматериалы и водонепроницаемая подкладка PEVA |
| Тип | Термосумка |
| Упаковка | п/э пакет |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 21 |
Ще не було питань.


