Баскетбольна стійка Garlando Tucson (BA-211)
- Бренд:
- Код товару:230958-46
- Артикул:929764
- 100
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Баскетбольна стійка Garlando Tucson (BA-211) регулюється по висоті, призначена для розваг усієї родини. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою червоного кольору.
- Щит виконаний із міцного пластику з подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 50 кг
- Вага основи, заповненої піском - 90 кг
| EAN код | 8029975800141 |
| Артикул | 929764 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Габарити упаковки | 89 x 69 x 19 см |
| Колір | Black/Red/White |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см Висота кошика: 195-260 см Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа Вага: 16 кг |
| Розмір | Щит: 81 x 53 x 2,35 см Основа: 85 x 58 x 15 см |
| Тип | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.


