Велосипед з електроприводом 18" AL SPACE eELDORADO (new) DD FR рама-15" 48 B 15 А*г 1000 Вт чорно-синій 2026
- Бренд:
- Код товару:232745-31
- Артикул:ELB-SP-18-025
- 100
- Країна виробник:Україна
- Показати всі характеристики
| Ємність батареї А*г | 15 А*г |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний, накладний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, eELDORADO |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 300мм |
| Діаметр колеса | 18 " |
| Додатково | крила, підніжка, корзина |
| Зріст велосипедиста | 168 - 178 см |
| Кількість швидкостей | 1 шв |
| Каретка | Розборна, під квадрат, з пило-вологозахистом, ELDORADO |
| Касета / Тріскачка | SKYS ELDORADO, 1 швидк., 16Т |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 580 мм, чорний, ELDORADO |
| Колір | чорно-синій |
| Корзина | 300*280*230 мм, ELDORADO, чорний |
| Крила | Високоміцна сталь |
| Ланцюг | 100 лан., ELDORADO, 1 |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Матеріал рами | AL |
| Модель велосипеда | eELDORADO (new) |
| Напруга | 48 B |
| Ободи | 18" Алюмiнiй, одностінний, литийH, нет, SKYS |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Підніжка | задня, SKYS ELDORADO |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, ELDORADO |
| Педалі | Пластик, SKYS ELDORADO |
| Покришки | 18" x 2.125, SKYS |
| Рік | 2026 |
| Ростовка рами | рама- 15 " |
| Рульова колонка | різьб. , 1-1/8", DAFENG |
| Сідло | 290*230 мм, VLT |
| Система асистування педалюванню | Є |
| Стать | Універсальний |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Тип кріплення батареї | кріпл. на підседельний штир |
| Трансмісія | механічна |
| Час заряджання батареї | до 8 годин |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Dakang |
| Країна виробник | Україна |
Ще не було питань.

