Самокат дитячий триколісний Nukido Filippo золотистий
- Бренд:
- Код товару:229324-140
- Артикул:765800
- 2
- Показати всі характеристики
Дитячий самокат із сидінням Nukido
Основні характеристики:
- широка, протиковзна платформа,
- регульована висота керма,
- сучасна та безпечна конструкція,
- знімне сидіння з регулюванням висоти
- великі колеса, розташовані широко для кращої стійкості
- кольорове світлодіодне підсвічування коліс,
- максимальне навантаження до 50 кг,
- відповідає суворим європейським стандартам безпеки,
Самокат має вбудований динамо-генератор — завдяки цьому колеса світяться під час їзди!
Балансир-самокат!
Керування здійснюється виключно за допомогою балансування тілом, без поворотів керма. Достатньо злегка нахилитися в потрібну сторону і все! Дитина швидко освоює цю техніку їзди, а заодно тренує відчуття рівноваги. Самокат, повертаючи, стабільно тримається у вертикальному положенні завдяки трьом колесам.
Легкий, як пір'їнка!
- Безпечна розвага без ризику пошкодити самокат.
- Самокат прослужить роками завдяки можливості регулювання відповідно до зросту.
- Самокат підходить для ігор усім дітям.
Широка, безпечна платформа
- Ширина, що забезпечує комфортну їзду.
- Неслизька поверхня.
- Виготовлена з безпечного та міцного пластику.
Ножне гальмо — це більше безпеки!
- Регульоване кермо
- 3 ступінчасте регулювання висоти сидіння та керма,
- регульоване знімне сидіння,
- ножне гальмо.
Технічні характеристики:
- колір: золотий,
- матеріал керма: алюміній,
- максимальна вага користувача: 50 кг
| Висота, см | 65 см |
| Довжина, см | 58 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | золотистий |
| Конструкція | нескладана |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал коліс | гума |
| Тип | звичайний |
| Ширина, см | 25 см |
Ще не було питань.


