Дитячий самокат триколісний Ricokids Leddi чорно-бірюзовий
- Бренд:
- Код товару:230947-140
- Артикул:766001
- 1
- Показати всі характеристики
| Вага, кг | 4,4 кг |
| Висота, см | 65-81 см |
| Довжина, см | 60 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | чорно-бірюзовий |
| Конструкція | складана |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Тип | звичайний |
| Ширина, см | 30 см |
Ще не було питань.


