Надувний човен-байдарка EXPLORER K2 Intex 68307 (312 x 91 x 51см)
- Бренд:
- Код товару:229805-140
- Артикул:INT-68307
- 1
- Показати всі характеристики
Двомісний надувний човен-байдарка Intex 68307 Challenger K2 Kayak призначений для активного відпочинку на річках та інших водоймах.
Човен складається з трьох надувних відсіків, що надає впевненості у безпеці плавання. А товщина стінок, виготовлених з армованого ПВХ, становить 0,75 мм.
Човен з боків спереду і ззаду має страхувальний трос.
Човен укомплектований двома надувними знімними сидіннями зі спинкою та надувним днищем.
Спереду та ззаду - ручки швартування.
Знизу є кіль для прямолінійного руху по воді.
Додатково човен укомплектований двома парами алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручний насос.
Човен складається з трьох надувних відсіків, що надає впевненості у безпеці плавання. А товщина стінок, виготовлених з армованого ПВХ, становить 0,75 мм.
Човен з боків спереду і ззаду має страхувальний трос.
Човен укомплектований двома надувними знімними сидіннями зі спинкою та надувним днищем.
Спереду та ззаду - ручки швартування.
Знизу є кіль для прямолінійного руху по воді.
Додатково човен укомплектований двома парами алюмінієвих весел, які з'єднуються пластмасовою муфтою; ручний насос.
| Вага, кг | 16,5 кг |
| Висота, см | 51 см |
| Довжина, см | 312 см |
| Колір | жовто-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | каяк |
| Ширина, см | 91 см |
Ще не було питань.

