З'єднання променів складане Yifei для карбонових трубок (40мм)
- Бренд:
- Код товару:229917-65
- Артикул:2722884869921
- 100
- Показати всі характеристики
Соединение лучей складное Yifei для карбоновых трубок (40мм)
Комплектація:
- З'єднання променів -1шт
| EAN | 2722884869921 |
| вага | 233 г |
| Висота | 60.5 мм |
| Возраст | Не для дітей |
| Гарантия | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 150 мм |
| Материал | метал. |
| Страна-производитель | Китай |
| Ширина | 60.5 мм |
Ще не було питань.



