Акумулятор Li-NMC Shengya SHP320-35AH 35 Ач 3.65 В
- Бренд:
- Код товару:229788-65
- Артикул:2722764791120
- 100
- Показати всі характеристики
Характеристики:
- Ємність: 35 Аг
- Номінальна напруга: 3,65 В
- Максимальна напруга: 4,20 В
- Мінімальна напруга: 2,75 В
- Надшвидка розрядка: 5 C
- Швидка розрядка: 3 C
- Стандартна розрядка: 0,33 C
- Надшвидка зарядка: 2 C
- Швидка зарядка: 1 C
- Стандартна зарядка: 0,33 C
- Температури розрядки: -20–55 °C
- Заряджання: 0–45 °C
- Щільність гравіметричної енергії 305 Вт·ч/кг
- Щільність енергії об'ємна: 689 Вт · год / л
Комплектація:
- Акумулятор - 1 шт
| EAN | 2722764791120 |
| вага | 409 г |
| Висота | 10 мм |
| Возраст | Не для дітей |
| Гарантия | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 210 мм |
| Материал | Li-Pol |
| Страна-производитель | Китай |
| Ширина | 90 мм |
Ще не було питань.

