Складаний ніж 21,5 см LAGUIOLE чорне лезо, вінтаж срібло, металева коробка (40269042)

1740.00грн. 1305.00грн.
Є в наявності

Вы переглядали

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА !

Елегантні ножі Laguiole родом із півдня Франції, де вони належать до традиційних кишенькових ножів високої якості. Laguiole - відомий французький бренд із традиціями, починаючи з 1829 року, коли був створений перший ніж, натхненний Capuchado, місцевим ножем з буковою ручкою та іспанським лезом Navaja, був викований у невеликому французькому селі Лагіоль.

В результаті поступового розширення асортименту сталевих виробів у 1981 році було створено відомий досі ніж, який виділяється не тільки за ножі чудової якості, а також за широкий спектр інших, не менш престижних продуктів, включаючи: столові прилади, столовий посуд, кухонне приладдя та аксесуари.

Представлений широкий вибір продуктів Laguiole, які завдяки своєму зовнішньому вигляду та надійності чудово підійдуть у подарунок. Laguiole пропонує широкий асортимент інноваційних, елегантних та довговічних ножів. Практично на кожному ножі, частіше на ребрі ножа – металеве зображення бджоли – фірмовий знак бренду Laguiole. Якщо вам потрібний подарунок для своїх близьких, ви знайшли ідеальний продукт. Кожен ніж Laguiole унікальний, оскільки рукоятка може відрізнятись від представленої на картинці, натуральні та колірні відтінки можуть відрізнятися зовсім незначно. Дорожній чи повсякденний ніж у вінтажному стилі. Незвичайної краси та елегантності. Рукоятка зроблена з металу сріблястого кольору, з тисненням арабським в'яззю та чорнінням. У поєднанні з лезом чорного кольору з нержавіючої сталі цей ніж саму досконалість і естетичне задоволення, він ніби з'явився з казки. Особливість ножа: компонент цього ножа з нержавіючої сталі має високу якість і дозволяє різати все, що завгодно. Таким чином, цей ніж поєднує фортецю, гарний дизайн та благородні матеріали.

Ця модель має механічну систему збирання. Лезо закривається в рукоятці шарнірним з'єднанням. Ніж має систему безпеки, яка дозволяє утримувати лезо в розкритому стані, утримуючи його в цьому положенні та запобігаючи вільному закриття. Це запобігає нещасним випадкам і розчаруванням і спрощує використання. Лезо ножа чорного кольору виготовлене з високоякісної сталі, яка дуже міцна. Ніж упакований у чорну металеву коробку, що завершує його ідеальний дизайн та робить його неперевершеним подарунком для тих, хто любить елегантні та стильні речі.

Довжина клинка, 105 мм.
Тип ріжучої кромки Гладка
Загальна довжина 215 мм
Марка сталі 440
Твердість клинка 30CR13 (420)
Вага 108 г
Матеріал ручки Метал
Товщина клинка 2 мм
 Колір Чорний + сріблястий
Ширина клинка 17 мм
Габарити упаковки 146 х 65 х 25 мм
Додаткові характеристики
Рукоятка кольору "чорне срібло"
Чорне лезо
Упор у вигляді пчелі
Чорна металева коробка
Комплектація Ніж, коробка
Товщина рукояті 17 мм.
Примітка
*Ножі, представлені в нашому магазині, не належать до холодної зброї за сукупністю характеристик згідно з висновком НДІ ЕКЦ МВС України*
Тип замку A-Joint
Поверхня клинка BlackWash
Країна реєстрації бренду Франція
Гарантія14 днів
Країна-виробник товару Китай
EAN 366107527613

Артикул 40269042
Бренд Laguiole
Вид Кишенькові
Длина клинка 105 мм
Материал клинка 440
Страна регистрации бренда Франція
Страна-производитель товара Китай
Тип Складані
Толщина клинка 2

Ще не було питань.