Ніж Victorinox Fieldmaster (1.4713)
- Бренд:
- Код товару:189072-29
- Артикул:1.4713
- 100
- Показати всі характеристики
Складаний ніж Victorinox Fieldmaster є багатофункціональним набором корисних інструментів, які завжди знайдуть собі застосування, як у повсякденному побуті, так і під час далекої подорожі або на заміському відпочинку.
Представлена модель швейцарського ножа Victorinox входить до «Офіцерської» колекцію, якій властиві великі мечі. Лезо має гладке Plain-заточування, а для робіт, виконання яких вимагає леза з агресивними зубцями, у складному ножі є пила по дереву. Таке пристосування легко впорається з різом деревних гілок і чагарників, а також допоможе розпиляти будь-який інший великий предмет з дерева. Додаткові функціональні можливості надає маленьке лезо, яке також має гладку робочу поверхню. зняття ізоляції. Для тих, хто любить вирішувати будь-які неполадки техніки власноруч, особливий інтерес представляє хрестова викрутка. Victorinox функцій складаного ножа можна побачити зубочистку. Також у комплектацію Victorinox Fieldmaster входять дуже зручні ножиці.
Комплект інструментів мультитула Victorinox виконаний з нержавіючої сталі найвищої якості, яка славиться своєю стійкістю до корозійних процесів та негативного впливу інших зовнішніх факторів, у тому числі й механічних деформацій.
Функції:
Великий ніж
Маленький ніж
Ножиці
Пила по дереву
Відкривачка для консервів
Відкривачка для пляшок
Хрестова викрутка
Плоска викрутка 3 мм
Плоска викрутка 6 мм
Інструмент для зняття ізоляції
Крючок
Шило
Пінцет
Зубочистка
Кільце для підвіски
Вага: 124,8 р.
| Артикул | 1.4713 |
| Бренд | Victorinox |
| Вид | Швейцарские |
| Длина клинка | 6.8 см |
| Материал клинка | 420 или аналог |
| Материал рукояти | Пластик |
| Общая длина | 91 мм |
| Поверхность клинка | Полировка |
| Складные | Складаний ніж Victorinox Fieldmaster є багатофункціональним набором корисних інструментів, які завжди знайдуть собі застосування, як у повсякденному побуті, так і під час далекої подорожі або на заміському відпочинку. Ніж складаний, мультитул Victorinox Fieldmaster (91мм, 15 функцій), червоний 1.4713 купити зі знижкою в Києві та Україні. Офіційний дистриб'ютор. Victorinox Fieldmaster можна сміливо і впевнено називати універсальним ножем. Fieldmaster ідеальний як EDC ніж, вправний для нестандартних робіт в саду, він однаково добре працює як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Варто відмітити також міцність сталі, ергономічний дизайн та зручність інструментів. Особливості: - чудовий для походів, польових та садових робіт - 15 функцій у кишені - пилка по дереву та ножиці Завдяки 15 функціям, від лез до відкривачок, від ножиць до викруток, від пристрою для зачистки дроту до пилки, Fieldmaster не підведе вас. Ви будете користуватися цим мультитулом знову і знову, і дивуватися, як раніше справлялися з роботою без нього. А шикарні і різючи ножиці - це справжнє задоволення щоразу, як берете у руки. Неможливо не зазначити його різнопланові викрутки, вони різні за розміром та можливостями, що не може не сподобатись майстрам чи технікам. Перелік функцій - 15:
Зверніть увагу, у накладках ножа, поряд з хрестовою викруткою є місце для шпильки. Це дрібничка, але може й стати в нагоді. Також можна розглянути ще й такий аксесуар як темляк. З ним зручніше діставати ніж з чохла чи кишені, до того ж, він виглядає гарною А колір можна обрати серед запропонованих. Матеріал леза: високоякісна нержавіюча сталь Матеріал руків’я: целідор (ABS / Cellidor) Колір руків’я: червоний Розмір: 91 x 26 x 20 мм Вага: 100 г Пакування: фірмова скринька сірого кольору з логотипом Victorinox Гарантія: пожиттєва гарантія якості матеріалів та виготовлення |
| Страна регистрации бренда | Швейцария |
| Страна-производитель товара | Швейцария |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Толщина клинка | 1.5 мм |
| Цвет | Красный |
Ще не було питань.

