Ніж складаний BENCHMADE BUGOUT 535FE-05
- Бренд:
- Код товару:193151-44
- Артикул:4008899
- 50
- Країна виробник:США
- Показати всі характеристики
Світовий бестселер! Код товару 4008899, аритикул заводу виробника 535FE-05
Складаний ніж Benchmade Bugout – це надлегкий (вага 52 грами) та зручний ніж для альпіністів та завзятих мандрівників. Ергономічна конструкція розроблена з урахуванням вимог до ножа для повсякденного носіння.
Невеликий клинок довжиною 82 мм класичної форми Drop Point виготовляється з порошкової нержавіючої сталі CPM-S30V, яка завдяки високому вмісту вуглецю (1,45%), хрому (14%), ванадію (4%) та молібдену (2%). відмінним утриманням кромки, високою стійкістю до корозії та відмінним різом. Сталь СРМ-S30V розроблена спеціально для задоволення потреб ножової індустрії в якості сталі з дуже високими властивостями міцності.
Розкриття ножа здійснюється за допомогою двостороннього анодованого в блакитний колір шпенька, а надійну фіксацію забезпечує розроблений та запатентований компанією Benchmade замок AXIS. Зручна рукоять блакитного кольору з полімеру Grivory здатна витримувати високі температури і має велику міцність. Плашки текстуровані для кращого захоплення під час роботи. Крім того, чим буде зручний як правше, так і лівим, тому що виробник дає можливість переставляти кліпсу. Як доповнення в основі рукоятки розташований досить великий отвір для темляка.
- Бренд Benchmade
- Тип заточування Plain
- Матеріал клинка сталь
- Тип замку Axis Lock
- Тип клинка Drop Point
- Загальна довжина, мм 189 мм
- Матеріал рукоятки Grivory
- Довжина клинка, мм 82 мм
- Марка сталі S30V
Виробник | Benchmade |
Гарантійний термін | 12 міс |
Довжина клинка, мм | 82 мм |
Загальна довжина, мм | 189 мм |
Колір | Синій |
Марка сталі | S30V |
Матеріал клинка | сталь |
Матеріал леза | CPM-S30V |
Матеріал руків'я | Grivory |
Поверхня | Матова |
Призначення | Повсякденний |
Стан | Новий |
Тип | Складаний |
Тип замка | Axis Lock |
Тип заточення | Plain |
Тип клінка | Drop Point |
Країна виробник | США |
Ще не було питань.