Ніж KA-BAR Dozier D2 Folding Hunter 4062D2

3256.00грн. 2930.00грн.
Є в наявності

Вы переглядали

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА !
Ніж KA-BAR Dozier D2 Folding Hunter 4062D2


Ka-Bar Dozier - це серія складних ножів від найвідомішого ножового дизайнера північноамериканського континенту. Це міцні впевнені складники з надійним перевіреним замком lockback.

Дозьер - визнаний корифей найфмейкерства, який виховав не один десяток молодих і перспективних майстрів, гуру своєї справи, що зробив вплив своєю творчістю на напрямок розвитку сучасного ножового світу.

Ножі Боба Дозьер не раз опинялися предметом різних тестів і випробувань і завжди виходили з них з честю. Багато експертів і колекціонери відгукуються про продукцію Боба Дозьер як про виробах найвищої якості та функціональності.

До відмінним ріжучим властивостям ножів від Боба Дозьер слід додати його феноменально тонке зведення клинка. Ножі майстра призначені для різу і саме рез у них просто приголомшливий! До того ж кожен екземпляр від Дозьер - це міцно збита конструкція, в якій чимало уваги приділяється надійності і довговічності.

Всі ножі майстра функціональні. Він сам не раз підкреслював, що витрачає свій час не на вироби для полиць, а на виготовлення справжніх мисливських ножів з високоякісних сталей, причому - за розумну ціну

Характеристики Ніж KA-BAR "Dozier D2 Folding Hunter"

  • Бренд Ka-Bar
  • В обусі, мм 2,8 мм
  • Тип заточення Plain
  • Матеріал клинка Сталь
  • Вага, гр. 68
  • Тип замку Lockback
  • Тип клинка Drop Point
  • Загальна довжина, мм 184 мм
  • Матеріал рукоятки Zytel
  • Країна виробник Тайвань
  • Рабоча частина, мм 78 мм
  • Марка стали D2
Вага ножа 68 г
Виробник Ka-Bar
Довжина ножа 184 мм
Заточка леза Одностороння
Колір Синій
Матеріал леза D2
Матеріал рукоятки Нейлон
Призначення Повсякденний
Стан Новий
Тип Складаний
Країна виробник Тайвань

Ще не було питань.