Плоскошліфувальна машина Procraft PV450
- Бренд:
- Код товару:151460-55
- Артикул:000450
- 0
- Показати всі характеристики
Плоскошліфувальна машина Procraft PV450 - компактний пристрій потужністю 450 Вт для обробки плоских поверхонь з дерева, фанери, пластмаси, натурального і штучного каменю і т.д. Шліфмашина відмінно справляється з видаленням старих лакофарбових покриттів і зачисткою металу від іржі.
Технічні особливості моделі
- Працює від мережі з номінальною напругою 220 В, підходить для побутового застосування.
- Параметри робочої підошви - 187х90 мм.
- Надійна фіксація шліфувальної шкурки на платформі за допомогою мультизатискача.
- Продуктивність пристрою - до 10000 обертів на хвилину.
- Є вихід для підключення пилососа.
- Функція охолодження дозволяє працювати кілька годин поспіль без перегріву двигуна.
- Можливість використання шкурок будь-якої зернистості.
- Наявність кнопки фіксації пуску для тривалих шліфувальних робіт.
- Вага пристрою становить всього 1,3 кг.
Переваги плоскошліфувальної машини
Компактні габарити і зручна форма рукоятки з прогумованої поверхнею роблять роботу з шлифмашинкой максимально зручною. Завдяки помірній ціні і високій якості деталей, дана модель успішно конкурує з більш дорогими професійними шліфувальними машинами від відомих виробників.
Інструкція з експлуатації
Є
Перехідник під пилосос
Є
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 1,4 Кг |
| Кріплення шліфувального листа | Мультизажим |
| Напруга | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Потужність | 450 Вт |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Частота коливань | 22000 кол/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
Ще не було питань.


