Машина шліфувальна Procraft EX1050 для стін і стелі
- Бренд:
- Код товару:158686-55
- Артикул:010502
- 50
- Показати всі характеристики
Шліфувальна машина Procraft EX1050 для стін і стелі - це дуже якісний інструмент, який може застосовуватися для виконання абсолютно різних робіт.
Агрегат може використовуватися для того, щоб проводити шліфовку:
- стель;
- стін;
- підлог;
- будь-яких оштукатурених поверхонь, щоб зробити їх рівними і гладкими.
Від того, наскільки добре будуть проведені роботи зі шліфовки, буде залежати якість стін, на які, як правило, після обробки наноситься фарба.
Чому варто купити шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі?
Вам варто звернути свою увагу на шлифмашину для стін і стель Procraft EX1050 через те, що вона має такі переваги:
- можливість підтримки постійної кількості обертів під високим навантаженням;
- можливість швидко й своїми силами замінити шліфувальний диск;
- присутність регулювання обертів;
- апарат оснащений міцним шнуром живлення, а також ударостійким корпусом і має ергономічний дизайн;
- інструмент відтворює мінімальний рівень шуму;
- у пристрої реалізоване підсвічування робочої зони, присутній підвищений захист від пилу і підвищений рівень вібрації.
Також шліфмашина має двигун потужністю у 750 Вт, який живиться від електроенергії.
Ціна на шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі дуже вигідна і доступна. Її собі може дозволити і професійний майстер, і людина, що захоплюється ремонтом. Придбати шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі в інтернет магазині Procraft ви можете в кілька кліків. А якщо у вас є питання, ви можете поставити їх, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами
Інструкція з експлуатації
Є
Наждакові кола
6 шт.
Пилозбірник
Мішок
Шланг для підключення пилососа
Є
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 5,4 кг |
| Діаметр вакуумної трубки | 38 |
| Діаметр шліфувальної диска | 225 мм |
| Діаметр шліфувального паперу | 225 мм |
| Клас захисту | II |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Пилозбірник | Мішок |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,95 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Турбіна для збору пилу | Є |
| Число оборотів холостого ходу | 800-1750 об/хв |
| Шланг | 2 м |
| Шланг для підключення пилососа | Є |
Ще не було питань.


