Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E
- Бренд:
- Код товару:151525-55
- Артикул:000650
- 50
- Показати всі характеристики
Многофункціональний інструмент Procraft PMT650E (реноватор) використовується для того, щоб виконувати різноманітні роботи. Наприклад, за допомогою його можна ефективно різати:
- дерев'яні поверхні;
- матеріали із пластику;
- металеві вироби;
- інші матеріали.
При цьому різання може виконуватися під різним кутом, може проводитися вирізання отворів фігурного типу без виконання бічного зрізу. Крім цього багатофункціональний пристрій часто використовується в процесі полірування та шліфування різних поверхонь, у їх зачистці від застарілого клею або лакофарбових матеріалів. Те, для чого буде використано апарат, залежить від типу вибраної насадки.
Переваги пристрою Procraft PMT650E
Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E купити варто з наступних причин:
- у ньому використаний двигун, потужність якого становить 400 Вт;
- насадка може здійснювати рухи до 21000 кіл/хв;
- пристрій має дуже ергономічний дизайн і невелику вагу;
- в апараті присутні три різні насадки: пряме пиляльне полотно, яке дозволяє різати деревину, м'який метал і пластиковий матеріал; напівкругле пиляльне полотно, що дозволяє ефективно знімати підлогове покриття, та дельташліфувальна платформа, яка використовується для полірування;
- двигун має захист від запилення.
Інструкція з експлуатації
Є
Кейс
Є
Насадка
3 шт
Щітки
1 - комплект
Наждачний папір
2 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | ah = 5,87 м/с2; K = 1,5 м/с2 |
| вага | 2,6 кг |
| Кейс | Є |
| Кут коливань | 4° |
| Наждачний папір | 2 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 3 шт |
| Потужність | 400 Вт |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Тип оснастки | Starlock |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 - 21000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект |
Ще не було питань.


