Фрезер Procraft POB980
- Код товару:158691-55
- Артикул:009801
- Бренд:
- 0
- Показати всі характеристики
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
710 Вт
Число оборотів холостого ходу
13000 - 33000 об/хв
Інструкція з експлуатації
Є
Направляюча
Є
Перехідник під пилосос
Є
Упорна лінійка
Є
Щітки
1 комплект
Похила база
Є
Погружна база
Є
Кромочна база
Є
Переносна сумка
Є
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 1,8 Кг |
| Діаметр цанги | 6 мм, 8 мм |
| Клас безпеки | II |
| Кромочна база | Є |
| Направляюча | Є |
| Напруга | 220 В |
| Переносна сумка | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Погружна база | Є |
| Потужність | 710 Вт |
| Похила база | Є |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 - 33000 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Ще не було питань.





