Стаціонарна циркулярна-торцювальна пила Procraft CMS25
- Бренд:
- Код товару:151563-55
- Артикул:000251
- 0
- Показати всі характеристики
Інструмент купують для того, щоб виконувати заготовки з дерева, різних м'яких металів і пластику. Для зручності під час роботи в інструменті присутній мішок для пилу, а також можливість, що дає змогу під'єднувати апарат до пилососа.
Пила Procraft CMS25 має поєднану конструкцію, яка дає змогу істотно заощадити простір для роботи і робить цю модель інструменту чудовим рішенням для маленьких майстерень.
Апарат для розпилу має такі особливості:
- комфортне управління інструментів: елементи управління на апараті розташовані поруч із рукояткою, що дає змогу операторові максимально швидко вмикати й вимикати пилу, а також регулювати швидкість роботи;
- чистота на робочому місці: інструмент має спеціальну систему з видалення пилу з можливістю підключення до пили пилососа. Усе це дає змогу оператору домогтися максимальної чистоти на своєму робочому місці та захищає легені людини від впливу дрібних частинок пилу;
- безпека під час транспортування: для безпечного зберігання інструменту і його комфортного транспортування пильний диск закритий спеціальним кожухом.
Якщо ви не знаєте, де придбати Procraft CMS25, зробити ви це зможете у нас. Нижче ми розповімо докладніше про те, як це зробити швидко і без проблем.
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для зміни оснащення
1 шт
Пилозбірник
1 шт
Струбцина
1 шт
Шестигранник
2 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 1,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина різу | 40 мм |
| Захист від випадкового включення | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кут нахилу | 45° |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х75 мм; 0° х 45° - 120х50 мм; 45° х 0° - 90x75 мм; 33° х 25° - 60x35 мм; 60° х 25° - 85x35 мм |
| Напруга | 220 -240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Плавний пуск | Немає |
| Потужність | 1800 Вт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Розмір диска | 250х30х36Т |
| Розмір столу | 416х352 мм |
| Струбцина | 1 шт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
Ще не було питань.






