Стаціонарна циркулярна-торцювальна пила Procraft CMS21
- Бренд:
- Код товару:151562-55
- Артикул:000021
- 0
- Показати всі характеристики
Стаціонарна пила Procraft CMS21 в собі поєднує важливі функції, властиві торцювальному типу інструменту і настільному. Вона може застосовуватися для косого пиляння, прямого і комбінованого. Апарат використовується для виконання заготовок із дерева. В інструменті є вбудований пилозбірник, що дає змогу підтримувати в чистоті робоче місце, а також можливість приєднання до пили пилососа.
Procraft CMS21 має дуже зручну конструкцію, яка дозволяє економити простір. Дана модель інструменту ― це відмінне придбання для невеликих майстерень, які займаються обробкою дерева.
Якщо говорити про ключові особливості моделі Procraft CMS21, то серед них можна виділити такі:
- підвищений комфорт в управлінні пилкою - річ у тім, що в моделі поруч із рукояткою виробник передбачив розташування важливих елементів управління інструментом, що підвищує зручність роботи;
- чистота під час розпилу ― апарат має вбудовану систему видалення пилу, а також функцію, що дає змогу під'єднувати пилосос до пилки. Усе це допомагає оператору забезпечити чистоту місця роботи, а також позитивно впливає на його здоров'я, не даючи змоги дрібному пилу проникати в легені;
- безпека під час роботи - диск пили закритий спеціальним кожухом, який дає змогу інструмент безпечно транспортувати з місця на місце та зберігати.
Інструкція з експлуатації
Є
Ключ для зміни оснащення
1 шт
Пилозбірник
1 шт
Струбцина
1 шт
Шестигранник
2 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 1,081 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина різу | 30 мм |
| Захист від випадкового включення | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кут нахилу | 45° |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х55 мм; 0° х 45° - 120х35 мм; 45° х 0° - 65x55 мм; 33° х 25° - 40x25 мм; 60° х 25° - 80x25 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Плавний пуск | Немає |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 100 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Розмір диска | 210х30х24Т |
| Розмір столу | 340 х 225 мм |
| Струбцина | 1 шт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
Ще не було питань.


