Дискова пила Procraft KR2300
- Бренд:
- Код товару:151489-55
- Артикул:023000
- 0
- Показати всі характеристики
Що собою являє дискова пилка Procraft KR2300?
Дискова циркуляційна електропила Procraft KR2300 є надійним багатофункціональним інструментом, здатним зробити розпил деревини під різними кутами. Вона призначена для роботи з 185 мм твердосплавними пильними дисками. В оснащенні інструменту є надійний електромотор в 2300 Вт. Обмотка його якоря повністю мідна. У пилки є вінілова, досить міцна рукоятка, що запобігає вислизання і дозволяє тримати пилу в руках впевнено. Для більш точного різу пила оснащена бічною лінійкою.
З даною дисковою пилкою можливий розпил деревини при прямому зрізі 60 мм, під кутом 45 градусів - 45мм.
Переваги дискової пили
Основними особливостями пилки дискової Procraft KR2300 є:
- наявність сучасного, продуманого дизайну;
- корпус ергономічної форми, здатний захистити внутрішні деталі від зовнішнього негативного впливу;
- наявність міцної станини;
- можливість змінити кут нахилу ріжучого диска;
- наявність в комплекті 2-х пилкових дисків;
- можливість блокування редуктора;
- захист від перегріву й вібрацій;
- низький рівень шуму.
Інструкція з експлуатації
Є
Диск
2 шт
Ключ для зміни оснащення
1 шт
Лінійка паралельного різу
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Блокування редуктора | Є |
| вага | 5,0 Кг |
| Глибина пропила | при 45° - 45 мм, при 90° - 60 мм |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Диск | 2 шт |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Лінійка паралельного різу | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2300 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
Ще не було питань.


