Віброплита MS125-4 з реверсом Honda GX160 5,5к.с. 126кг. площадка 630*400мм
- Бренд:
- Код товару:230160-58
- Артикул:MS125-4
- 100
- Показати всі характеристики
Віброплита реверсивна Masalta MS125-4 - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 500 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta:
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Основні переваги віброплити Masalta MS125-4:
> 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4000 Вт
> Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
> Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
> Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
> За годину роботи цієї віброплитої можна утрамбувати близько 500 м. кв.
> Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
> Під час роботи відтворює шум близько 102 дБ
> Реверс забезпечує зворотний хід обладнання
> Повітряна система охолодження двигуна
| вага | 126 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,віброплита,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Об`єм двигуна | 163 см3 |
| Об`єм паливного бака | 3.1 л |
| Об`єм резервуару | Немає |
| Охолодження | повітряне |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Продуктивність | 500 м2/год |
| Робоча глибина | 30 см |
| Робоча швидкість руху | 25 см/сек |
| Розмір плити | 630х400 мм |
| Сила удару | 25 кН |
| Стан товару | Новий |
| Тип | віброплита |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Тип запуску | Ручний |
Ще не було питань.


