Степлер Procraft PEH600
- Бренд:
- Код товару:192523-55
- Артикул:000600
- 50
- Показати всі характеристики
Степлер Procraft PEH600 - компактний пристрій для автоматичного забивання цвяхів і металевих скоб з частотою 20 ударів на хвилину. Степлер можна використовувати в пакувальних роботах, меблевому виробництві, ремонті, а також в побуті для швидкої фіксації окремих елементів з дерева, фанери, ДСП.
Технічні особливості моделі
- Працює від мережі зі стандартною напругою 220 Вт.
- Є функція повільного регулювання сили удару, в залежності від виду оброблюваного матеріалу.
- Наявність протизаклинювального механізму.
- Є захист від випадкового спрацьовування.
- Сумісний зі скобами довжиною від 15 до 25 мм.
- Підходить для роботи з цвяхами типу F довжиною від 15 до 32 мм, що розширює діапазон матеріалів, допустимих в роботі зі степлером.
Переваги степлера
Практичний, безпечний, простий в управлінні степлер Procraft PEH600 стане вигідним придбанням, як для домашньої майстерні, так і для професійного меблевого цеху. Степлер зручно лежить в руці, має прогумовану рукоятку і невелику вагу - 1,7 кг. За рахунок ергономічної конструкції можна тривалий час працювати однією рукою. Комплектація пристрою включає набір цвяхів і набір скоб.
Інструкція з експлуатації
Є
Набір цвяхів
1 шт
Скоби
1 шт
| Інструкція з експлуатації | Є |
| вага | 1,7 Кг |
| Довжина скоби | 15-25 мм |
| Довжина цвяха | 15-32 мм |
| Набір цвяхів | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Сила струму | 5 А |
| Скоби | 1 шт |
| Тип скоби | 600 |
| Тип цвяха | F |
| Частота струму | 50 Гц |
| Частота удару | 20 уд/хв |
Ще не було питань.





