Ніж кухонний обвалочний вузький напівжорсткий вигнутий Victorinox Boning Knife 150 мм (5.6606.15)
- Бренд:
- Код товару:189564-29
- Артикул:5.6606.15
- 100
- Показати всі характеристики
Вузький напівжорсткий вигнутий ніж 15 см з рукояткою з рожевого дерева.
Обвалювальний ніж використовується для відділення м'яса, птиці або риби від кісток з точним контролем за допомогою його s-подібного краю та гнучкого тонкого леза.
Ніж використовується для легкого обрізання або видалення м'яса і риби з кісток. як курка або риба, які більш ніжні та складні для відділення м'яса від кісток. Крім того, це високоякісне лезо стійке до знебарвлення та корозії, що гарантує довгі роки надійного використання.
Рожеве дерево від природи міцне та важке. Воно вибрано через його стійкість до розтріскування та особливостей кольору та малюнка текстури, які надають кожній ручці унікальної природної краси, не знебарвлюються і не змінює колір. Поєднуючи у собі виняткову міцність та ергономічний комфорт, ручка цього ножа з рожевого дерева ідеально підходить для вирішення будь-яких завдань із приготування їжі. Крім того, елегантна ручка з рожевого дерева забезпечує професійний та висококласний вигляд, що робить цей вишуканий ніж ідеальним доповненням до колекції ножів у ресторані або на власній кухні.
Характеристики:
Довжина клинка: 150 мм
Лезо: молібден-ванадієва сталь X50CrMoV15
Гладке заточення вигнутого леза ножа
Твердість клинка, HRC: 55-56 од.
Матеріал рукояті: палісандр дерево)
Тип кріплення рукояті: на заклепках
Колір рукояті ножа: коричневий
Захисна плівка Victorinox
Артикул | 5.6606.15 |
Бренд | Victorinox |
Длина лезвия | 150 мм |
Материал лезвия | Молибден-ванадиевая сталь |
Материал рукояти | Дерево |
Назначение | Для отделения мяса от кости |
Особенности | Эргономичная форма рукоятки |
Тип | Кухонные |
Тип крепления рукояти | На заклепках |
Тип лезвия | Кованый |
Ще не було питань.