Келих для шампанського Intenso 240 мл A10044BYL02AA06 LUIGI BORMIOLI

616.00грн. 505.00грн.
Є в наявності

Вы переглядали

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА !

Luigi Bormioli – Flute Glasses (Келихи для шампанського)




  • Тип: Келихи для шампанського

  • Бренд: Luigi Bormioli

  • Матеріал: SON.hyx – високотехнологічне безсвинцеве кришталеве скло

  • Об'єм: 245 мл (8.25 oz)

  • Розміри: 7 см (діаметр) х 24 см (висота)

  • Вага: 0.35 фунта (160 г)

  • Колір: Прозорий

  • Миття в посудомийній машині: Так

  • Стиль: Класичні флейти для шампанського



Ключові характеристики:




  1. Тривалий інтенсивний аромат: Форма келиха сприяє тривалому збереженню та розкриттю ароматичних властивостей напоїв, зокрема шампанського.

  2. Тонкий обідок і ніжка: Лазерно оброблений тонкий обідок та елегантна ніжка створюють привабливий зовнішній вигляд і комфорт під час використання.

  3. Кришталь SON.hyx: Виготовлені з безсвинцевого кришталю SON.hyx, що дає келихам високу прозорість, блиск і стійкість до механічних пошкоджень. Вони також стійкі до миття в посудомийних машинах.

  4. Титанове зміцнення: Келихи мають постійну антиабразивну обробку, що підвищує їх стійкість до пошкоджень і довговічність.

  5. Витягнуті ніжки: Витягнуті ніжки без слідів від формування, які є більш гнучкими та зносостійкими.

  6. Італійське виробництво: Виготовлені в Італії, поєднуючи традиційне ремесло і сучасні технології для високоякісних виробів.



Опис: Келихи для шампанського від Luigi Bormioli забезпечують неперевершену елегантність і довговічність. Завдяки тонкому обідку, стійкому кришталю та сучасним технологіям ці келихи чудово підходять для святкових подій, а також для тих, хто цінує якість та стиль.


Артикул A10044BYL02AA06
Бренд LUIGI BORMIOLI
Колір прозорий
Серія Intenso
Тип келихи

Ще не було питань.