Генератор інверторний однофазний HECHT IG 1101
- Бренд:
- Код товару:230849-155
- Артикул:HECHTIG1101
- 50
- Показати всі характеристики
Генератор інверторний однофазний HECHT IG 1101
Переваги товару ''Інверторний однофазний генератор HECHT IG 1101''
- Постійна електрична потужність: 1000 Вт
- Максимальна електрична потужність: 1100 Вт
- Двигун: 4-тактний одноциліндровий двигун HECHT із охолодженням
- Електронна система: Перетворення змінного струму на постійний і назад за допомогою новітньої електроніки
- Синусоїда: Генератор забезпечує правильну та гладку синусоїду
- Безпека: Включає захист від перевантаження та нестачі масла
- Компактність: Невелика конструкція відповідає вимогам до простору
- Кількість розеток: 1 – 230 В, 2 – USB 5 В
- Об'єм паливного бака: 2,8 л
- Економія палива: Автоматичний контроль швидкості за низьких температур
- Запуск: Ручний
Додаткові переваги:
- Універсальність використання: Ідеально підходить для походів, риболовлі та як резервне джерело живлення під час блекауту, екстенних відключень світла
- Компактні розміри: Легко упаковати в багажник автомобіля (ширина 31 см x висота 48 см x довжина 41 см)
- Невелика вага: Вага всього 12,5 кг
- Довготривала робота: Безперервна робота до 6 годин на повному баку завдяки низькій витраті палива
- Висока потужність: Подає постійну потужність до 1 кВт з урахуванням розгляду подачі до 1,1 кВт (приблизно 5 хвилин)
Покупка чвастинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити генератор HECHT ІG 1101 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Переваги офіційного постачальника HECHT в Україні
повна впевненість у якості та оригінальності продукції
гарантія всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технические характеристики
| Двигун | 4-тактний одноциліндровий двигун Hecht |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Кількість розеток | 1 - 230 В, 2 - USB 5 В |
| Ємність бака | 2,8 л |
| Розміри (Ш Х В Х Д) | 31 х 48 х 41 см |
| Вага | 12,5 кг |
| Артикул | HECHTIG1101 |
| Артикул для отображения на сайте | HECHTIG1101 |
| Бренд | HECHT |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Назва | Генератор інверторний однофазний HECHT IG 1101 |
| Опис для маркетплейсів | Генератор інверторний однофазний HECHT IG 1101 Переваги товару ''Інверторний однофазний генератор HECHT IG 1101'' Напруга: 230 В / 50 Гц Тип двигуна: 4-тактний одноциліндровий двигун Hecht з повітряним охолодженням Максимальна потужність: 1100 Вт Номінальна потужність: 1000 Вт Ємність бака: 2,8 л Кількість розеток: 1 - 230 В, 2 - USB 5 В Габарити Ш х В х Д: 31 х 48 х 41 см Вага: 12,5 кг |
| Стара ціна | 13199.00 |
| Тип гарантії | Виробник |
Ще не було питань.


