Генератор інверторний Al-ko 2000 i
- Бренд:
- Код товару:158091-05
- Артикул:130933
- 0
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Бензиновий генератор Al-Ko 2000 i інверторного типу виконує функцію автономного джерела електроенергії. На корпусі однофазного пристрою є 2 розетки 220-230 В, 12-вольтовий вихід із силою постійного струму 8.3 А. Зроблений апарат у шумопоглинаючому корпусі. Пристрій оснащений містким паливним баком (на 4 л бензину) для 5 год безперервної роботи. Рівень шуму становить 65 дБ. Зручно брати із собою в поїздку — генератор має компактні розміри та невелику вагу.
Особливості інверторного генератора Al-Ko 2000 i:
- Інверторний бензогенератор гарантує ідеальну синусоїду вихідної напруги для бездоганної роботи підключених приладів, які чутливі до перепадів (як смартфони, планшети, ноутбуки).
- Апарат компактних габаритів (499х285х455 мм) і вагою 21 кг зручний для транспортування та роботи в умовах обмеженого вільного простору.
- Генератор оснащений регулятором потужності — його можна запустити в режимі як повного, так і часткового завантаження.
- Мінімальний рівень шуму завдяки міцному, шумопоглинаючому корпусу.
- Є достатня кількість роз’ємів для живлення електроприладів загальною потужністю 1.6 кВт (2х220 В), заряджання акумуляторів (є 12 В вихід, сила струму 8.3 А).
- Тривалий період роботи — у паливні баки вміщується 4 л бензину та 0.35 л мастила. Повної заправки достатньо для безперебійної роботи протягом 5 год.
Переваги інверторного генератора Al-Ko 2000 i:
- 4-тактний мотор із об’ємом циліндра 79 см3 запускається вручну.
- Al-Ko 2000 i ефективно функціонує завдяки синхронному альтернатору, мідній обмотці, повітряному охолодженню внутрішніх вузлів.
- Машина з двигуном (потужністю 1.6 кВт) здатна генерувати номінально 1.6 кВт і максимально 1.8 кВт.
- Ідеальна синусоїда вихідної напруги задля ефективного живлення однофазних електроприладів.
- Бензобак на 4 л для тривалої роботи без дозаправок — до 5 год.
Комплект постачання товару:
- Інверторний генератор Al-Ko 2000 i.
| ECO-режим | без ECO-режиму |
| Індикатор заміни масла | ні |
| Індикатор перевантаження | є |
| Інформаційний дисплей | ні |
| вага | 21 кг |
| Виконання | в кожусі |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Висота | 455 мм |
| Витрати пального | 300 г/кВт·год |
| Вихід 12 В | є |
| Вихід USB | ні |
| Габарити | 499х285х455 мм |
| Довжина | 499 мм |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальна потужність | 1.8 кВт |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | Al-ko |
| Можливість установки автоматики | ні |
| Напруга | однофазний (220 В) |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 79 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Объем масляного картера | 0.35 л |
| Особливості | індикатор низького рівня масла |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, к.с. | 2.7 к.с. |
| Призначення | для гаража |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | OHV |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип палива | бензин |
| Тип розеток | 1х16А (220) |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Час безперервної роботи | 5 год |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Ширина | 285 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.


