Генератор бензиновий Al-ko 6500 D-C
- Бренд:
- Код товару:158090-05
- Артикул:130932
- 0
- Гарантія:12 місяців
- Показати всі характеристики
Генератор Al-Ko 6500 D-C — бензиновий апарат для автономного джерела живлення електроприладів у будинку, на невеликому будівництві загальною потужністю 5 кВт. Пристрій 1-фазний, на його корпусі є 3 розетки 220-230 В, 12-вольтовий вихід із силою постійного струму 8.3 А. Бензогенератор встановлений в міцну, сталеву раму. Пристрій оснащений містким паливним баком на 25 л бензину, аби безперервно працювати без дозаправки протягом 8.5 год. Рівень шуму становить 75 дБ. Важить апарат 88 кг.
Особливості бензинового генератора Al-Ko 6500 D-C:
- Генератор цієї моделі можна застосовувати на невеликих будівельних майданчиках, в заміських будинках, для живлення магазину, офісу тощо.
- До Al-Ko 6500 D-C можливо приєднати групу електроприладів, які в сумі споживають 5 кВт. Максимальна потужність генерації 5.5 кВт.
- Апарат зручний для транспортування та встановлення в умовах обмеженого вільного простору завдяки компактним розмірам і відносно невеликої ваги.
- Відкрита конструкція генератора захищена від механічних пошкоджень сталевою рамою. Вона також виконує функцію ручок.
Переваги бензинового генератора Al-Ko 6500 D-C:
- Пристрій із двигуном (6.8 к.с, 389 см3) легко запускається ручним тросом або електростартером.
- Зарядка акумуляторів — окрім 2 стандартних розеток на 220-230 В і силової, є 12-вольтовий вихід із постійним струмом 8.3 А.
- Тривала робота без дозаправки — у бак вміщується 25 л бензину та 1.1 л мастила для 8.5 год безперервного використання.
- Відкрите виконання для легкого доступу до важливих вузлів.
- Низький рівень шуму двигуна (75 дБ (А)) дає змогу використовувати бензиновий генератор недалеко від житлових приміщень.
Комплект постачання товару:
- Генератор Al-Ko 6500 D-C.
| вага | 88 кг |
| Вбудований стабілізатор напруги | є |
| Виконання | відкрите |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Висота | 540 мм |
| Витрати палива | 2.8 л/год |
| Витрати пального | 290 г/кВт·год |
| Вихід 12 В | є |
| Габарити | 675х540х540 мм |
| Датчик рівня палива | є |
| Довжина | 675 мм |
| Захист від перевантажень | є |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Лічильник мотогодин | ні |
| Максимальна потужність (220 В) | 5.5 кВт |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | Loncin G390FD |
| Можливість установки автоматики | так |
| Напруга | однофазний (220 В) |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Объем масляного картера | 1.1 л |
| Особливості | з функцією AVR |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Потужність, к.с. | 13 к.с. |
| Призначення | для котла |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип палива | бензин |
| Тип розеток | 2х16А (220), 1х32А (220) |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Час безперервної роботи | 9 год |
| Ширина | 540 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Ще не було питань.




