Дизельний генератор Kraft Dele KD126 8 кВт
- Бренд:
- Код товару:227723-60
- Артикул:DD0007741
- 0
- Показати всі характеристики
Характеристики:
| Основні | |
| Потужність | 7000 Вт |
| Потужність (максимальна) | 8000 Вт |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний стартер |
| Кількість розеток | 1 х Type F (EU) / 2 х IEC60309 |
| Пальне | Дизель |
| Напруга | 230 В / 400 В |
| Матеріал обмотки | Мідь |
| Параметри розеток | 1 х 230В (16А) • 1 х 230В (32А) • 1 х 400В (32А) |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість фаз | 3 |
| Об'єм двигуна | 168 см³ |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Потужність двигуна | 10.8 к.с |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний+помаранчевий |
| Вага | 110 кг |
| Додатково | |
| Дисплей | Є |
| Особливості | Автоматичний регулятор напруги (AVR), Вольтметр, Датчик рівня палива, Захист від короткого замикання, Автоматичне регулювання потужності залежно від навантаження |
| Комплектація | Дизельний генератор • ключ запуску • комплект електричних вилок • викрутка • гайковий ключ 2 шт • документація |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
Характеристики та комплектація
товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Вес | 110 |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 8 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Напряжение | 400 |
| Номинальная мощность | 7 |
| Объем двигателя | 498 |
| Объем топливного бака | 15 |
| Ручка для переноса | Да |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Счетчик моточасов | Да |
| Тип топлива | Дизельное |
| Уровень шума | 85 |
| Частота тока | 50 |
Ще не було питань.

