Сінокосарка AL-KO Comfort ВМ 875 (113617)
- Бренд:
- Код товару:158097-05
- Артикул:113617
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Сінокосарка AL-KO BM 875 III - фронтальна балочна косарка з 4-тактним бензомотором із серії AL-KO Comfort. Фронтальне розташування косильного апарату 87 см із шириною колії 45 см дозволяє за допомогою сінокосарки AL-KO BM 875 III косити сіно на газонах із площею до 2000 кв.м. У фронтальній косарці AL-KO BM 875 III встановлений фірмовий двигун B&S 625 EХі (150 см³), 2,3 кВт/3,0 к.с.
Особливості сінокосарки AL-KO BM 875 III:
- Оптимальна ширина косіння – ширина косильного апарату 87 см є прийнятною для ділянок до 2000 кв.м. Фронтальне розташування ріжучого апарату застосовується для косіння на газонах.
- Ефективна робота – потужний двигун B&S 625 EХі (150 см³), 2,3 кВт/3,0 к.с. з тросовим стартером та праймером для підкачування паливного насоса.
- Стійке маневрування - частина сінокосарки, що рухається, на двох колесах з широкими шинами міцно тримається на поверхні газону, не прослизаючи і плавно пересуваючись вперед.
Переваги сінокосарки AL-KO BM 875 III:
- Ефективність.
- Маневреність.
- Витривалість.
- Надійність.
- Мінімальний сервіс.
Комплект поставки:
- Сінокосарка AL-KO BM 875 III;
- Косильний апарат.
| Інтерфейс користувача | ні |
| вага | 52 кг |
| Вид | сінокосарки |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Висота | 590 мм |
| Висота обробки | 10-30 мм |
| Габарити | 890х590х550 мм |
| Діаметр задніх коліс | 13x5-6" |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Кількість регулювань висоти косіння | безступенева |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Клас | напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Модель двигуна | Briggs&Stratton 625EXi Series |
| Мульчування | без мульчування |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Об'єм двигуна | 150 см.куб. |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Объем масляного картера | 0.47 л |
| Площа обробки | 20 соток |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, к.с. | 3.26 к.с. |
| Привід | шнековий |
| Призначення | для високої трави |
| Рівень нахилу поверхні | 20° |
| Ріжуча система | сегментні |
| Рекомендуемый тип масла | SAE 10W-30 |
| Розширені можливості пошуку | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Складана ручка управління | ні |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Ширина | 550 мм |
| Ширина обробки | 87 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


