Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 24-125.2 HD V2 SD (127711)
- Бренд:
- Код товару:157979-05
- Артикул:127711
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Мінітрактор Solo by Al-Ko T 24-125.2 HD V2 SD — маневрена та високопотужна машина (19.6 к.с), яка допоможе обробити газон загальною площею до 10000 кв.м. Газонний трактор оснащений 4-тактним мотором від всесвітньо відомої американської компанії Briggs&Stratton із робочим об’ємом 724 куб.см. Машина з гідростатичною трансмісією рухається вперед із максимальною швидкістю 13 км/год. У косильній деці встановлені 2 гострі ножі, які захоплюють широку смугу — 125 см. Висота зрізу налаштовується 7-ступеневим важелем від 3 до 9 см. Трава потрапляє у місткий травозбірник на 310 л або рівномірно викидається на газон у вигляді органічного компосту. Важить газонний трактор 375 кг.
Технічні особливості садового трактора Solo by Al-Ko T 24-125.2 HD V2 SD:
- Самохідний садовий трактор характеризується високою потужністю (14.4 кВт), якісною збіркою та компонентами, наприклад, 4-тактним мотором Intek 8240 V2 від B&S, покращеною системою приводу.
- Ширина зрізу за допомогою 2 ножів становить 125 мм. Це дає змогу швидко й ефективно працювати у садах, парках, алеях та інших ділянках.
- Машина скошує траву на оптимальній висоті (30-90 мм), мульчує її або збирає у 310 л травозбірник.
- Широкі колеса на кулькопідшипниках гарантують плавний та швидкий хід. Задні колеса збільшені за передні для стійкості конструкції, ліпшої маневреності на рівних і рельєфних ділянках.
Переваги садового трактора Solo by Al-Ko T 24-125.2 HD V2 SD:
- Газонний трактор рухається вперед із максимальною швидкістю 13 км/год, скошуючи 125 см трави.
- Висота регулюється централізованим способом, всього є 7 положень (3-9 см).
- Сучасний дизайн й продумане розміщення органів управління сприяють зручній роботі у великому саду (до 100 соток).
- Технологія мульчування мілко подрібнює траву для рівномірного розкидання мульчі по газону.
- Передні фари яскраво освітлюють навколишню місцевість для бездоганної роботи за низької видимості.
- Конструкція зручна у техобслуговуванні, ремонті — ви можете легко отримати доступ до важливих вузлів машини.
- Апарат економно використовує пальне, яке заливається у місткий 8 л бак.
Комплект постаання товару:
- Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 24-125.2 HD V2 SD;
- Травозбірник (на 310 л).
| Відкидний капот | є |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Встановлення висоти косіння | 30-90 мм |
| Живлення | бензинові |
| Задній викид трави | ні |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність фари | є |
| Площа обробки | 100 соток |
| Призначення | для газону |
| Регулювання сидіння | є |
| Рекомендована площа косіння | 10000 м.кв. |
| Розмір задніх коліс | 23x10.5-12" |
| Розмір передніх коліс | 16x6.5-8" |
| Рульове управління | з гідропідсилювачем |
| Тип палива | бензин |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 125 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


