Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 22-111.4 HDS-A V2 (127727)
- Бренд:
- Код товару:157926-05
- Артикул:127727
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-111.4 HDS-A V2 — це професійний апарат для скошування великих площ трави у садах, парках й інших зон відпочинку. За раз 2 ножі захоплюють 110 см смугу, висота косіння налаштовується за допомогою 7-позиційного важеля від 30 до 90 мм. Газонокосарка скошене викидає вбік або ж перетворює траву на органічний компост (функція мульчування). Апарат рухається вперед зі швидкістю 0-11 км/год і до 4 км/год назад. Самохідна машина оснащена потужним двигуном (13 кВт), фарами, ергономічним сидінням для максимально зручної роботи. Важить садовий трактор 286 кг.
Технічні особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-111.4 HDS-A V2:
- Мінітрактор серії Comfort Pro має фірмовий двигун Pro 700 V2 від Al-Ko із об’ємом 2 циліндрів 708 см3 задля бездоганного догляду за великими ділянками.
- Трактор-газонокосарка із 4-тактним мотором на 17.67 к.с легко запускається електростартером.
- У косильній деці встановлені 2 гострі ножі, які захоплюють за раз 110 см ширину.
- Апарат оснащений трансмісією з ножним гідростатом, центральним регулятором висоти косіння (3-9 см), коробкою передач (1 вперед і 1 назад) для легкого проходження ділянок.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-111.4 HDS-A V2:
- Газонний трактор зі шириною обробки 110 см допоможе швидко косити газон площею до 110 соток.
- Трава викидається вбік або мілко подрібнюється на мульчу, яка рівномірно розкидається по газону для підживлення його корисними речовинами.
- Наявні фари яскраво освітлюють робочу зону за туманної погоди, у пізню пору.
- Максимальна швидкість руху вперед становить 11 км/год, назад — до 4 км/год.
- Колеса з широким протектором сприяють прохідності по рівних і рельєфних ділянках.
- Задні колеса збільшені за передні для стійкості конструкції, високої маневреності.
- Великий паливний бак (на 8 л бензину) для ефективної роботи навіть у найбільш віддалених куточках вашого саду.
Комплект постачання товару:
- Бензиновий трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-111.4 HDS-A V2.
| Відкидний капот | є |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Габарити | 2000х1140х1170 мм |
| Живлення | бензинові |
| Задній викид трави | ні |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність фари | є |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Площа обробки | 110 соток |
| Призначення | для газону |
| Регулювання сидіння | є |
| Рекомендована площа косіння | 11000 м.кв. |
| Робоча швидкість руху | вперед 0-11 км/год, назад 0-4 км/год |
| Рульове управління | з гідропідсилювачем |
| Тип палива | бензин |
| Тип приводу | повний |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 110 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


