Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO Т 22-110.0 HDH-A V2 (127709)
- Бренд:
- Код товару:157978-05
- Артикул:127709
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Садовий трактор Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2 із потужним, 2-циліндровим мотором (13.4 кВт) допомагає систематично обробляти газон площею до 8000 м2. Міні-трактор із гідростатичною трансмісією розвиває високий ККД, ефективно скошує 110 см смугу (у косильну деку встановлені 2 ножі). Висота налаштовується централізовано — від 3 до 9 см, 7 положень. У конструкції немає травозбірника, тому скошена трава одразу перетворюється на поживний компост (мульчу). Важить самохідний апарат 375 кг.
Технічні особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2:
- Професійна машина з 4-тактним двигуном Al-Ko Pro 700 V2 для високоякісного косіння газону на великих територіях.
- За допомогою 2 гострих ножів машина захоплює 110 см смугу трави та перетворює її на мульчу. Рівномірне покриття органічним компостом захищає газон від заморозків і посухи.
- Гідростатичний привід забезпечує прохідність рівних ділянок і під нахилом. Максимальна швидкість руху становить 11 км/год.
- Система косіння 7-ступенева. Це дає змогу налаштовувати оптимальну висоту зрізу від 30 до 90 мм.
- Конструкція виготовлена з якісних матеріалів. Опційно на трактор можна встановити потрібне навісне обладнання для перевезення землі чи листя, прибирання снігу абощо.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2:
- Бензиновий мотор (13.4 кВт) розвиває 2700 об/хв, легко запускається електростартером, економно споживає пальне.
- Зручне сидіння, ергономічне кермо та функціональна панель управління гарантують ефективне косіння ділянки площею до 80 соток.
- Пара гостро заточених ножів захоплює 110 см смугу трави, подрібнює скошене та викидає утворену мульчу на траву.
- Висота косильної деки налаштовується відповідно до завдання в 1 із 7 положень.
- Задні колеса збільшені (20 дюймів, передні по 16 дюймів) для кращого зчеплення трактора-газонокосарки з ґрунтом.
Комплект постачання товару:
- Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-110.0 HDH-A V2.
| Відкидний капот | є |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-90 мм |
| Живлення | бензинові |
| Задній викид трави | ні |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність фари | є |
| Площа обробки | 80 соток |
| Призначення | для газону |
| Регулювання сидіння | є |
| Рекомендована площа косіння | 8000 м.кв. |
| Розмір задніх коліс | 20x10.0-8" |
| Розмір передніх коліс | 16x6.5-8" |
| Рульове управління | з гідропідсилювачем |
| Тип палива | бензин |
| Тип приводу | повний |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 110 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


