Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2 (127708)
- Бренд:
- Код товару:157928-05
- Артикул:127708
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Трактор-газонокосарка моделі T 22-105.1 HDD-A V2 від німецького бренда Solo by Al-Ko стане вашим помічником для облагородження прибудинкової, паркової території (до 11000 м2). 2-циліндровий мотор потужністю 13 кВт стійкий до навантажень, ефективно охолоджується повітряним способом. Самохідний апарат за раз захоплює 110 см смугу трави. За допомогою 7-позиційного регулятора зручно налаштувати оптимальну висоту косіння у діапазоні 3-9 см. Важить трактор 321 кг.
Технічні особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-105.1 HDD-A V2:
- Бензиновий, 4-тактний мотор із робочим об’ємом 708 см3 запускається електростартером, розвиває до 2700 об/хв.
- Гідростатична трансмісія, блокування диференціала забезпечують маневрену їзду по ділянках зі оптимальною швидкістю 0-11 км/год.
- У деку вмонтовані 2 гостро заточені ножі, які за раз скошують 1.1 м смугу трави, висота регулюється — є 7 положень, діапазон 30-90 мм. Це дає змогу швидко й якісно обробити великі ділянки.
- Скошена трава викидається назад або у місткий травозбірник (на 310 л), подрібнюється на мульчу.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-105.1 HDD-A V2:
- Апарат оснащений фірмовим двигуном Pro 700 V2 від Al-Ko (17.6 к.с) із легким пуском.
- Інтуїтивно зрозуміла система управління, ергономічне кермо та регульоване сидіння оператора сприяють зручній експлуатації трактора-газонокосарки.
- Місткий контейнер (310 л) дає змогу працювати протягом тривалого часу без потреби в частому очищенні корзини.
- Функція мульчування — ножі подрібнюють скошену траву на мульчу. Органічний компост захищає газон від посухи влітку та заморозків взимку.
- Великі та широкі колеса на кулькопідшипниках забезпечують плавний хід машини.
Комплект постачання товару:
- Бензиновий трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-105.1 HDD-A V2.
| Відкидний капот | є |
| вага | 256 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-90 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність фари | є |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Підйом деки | механічний |
| Площа обробки | 110 соток |
| Призначення | для газону |
| Регулювання сидіння | є |
| Рекомендована площа косіння | 11000 м.кв. |
| Робоча швидкість руху | 11 км/год |
| Розмір задніх коліс | 20x10.0-8" |
| Розмір передніх коліс | 16x6.5-8" |
| Рульове управління | з гідропідсилювачем |
| Тип палива | бензин |
| Тип приводу коліс | повний |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Функція косіння | є |
| Ширина косіння | 105 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.



