Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 22-103.3 HD-A V2 (127692)
- Бренд:
- Код товару:157925-05
- Артикул:127692
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 22-103.3 HD-A V2 з бензиновим двигуном потужністю 12.2 кВт (16.6 к.с) легко запускається електростартом. Самохідний апарат із гідростатичною трансмісією розвиває максимальну швидкість руху 9 км/год (вперед) і 4 км/год (назад). Ширина різу 2 ножами становить 103 см. Висота косіння регулюється централізовано 6 ступенями у діапазоні 30-80 мм. Скошене потрапляє в комбінований 250 л травозбірник з індикатором рівня заповненості.
Особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-103.3 HD-A V2:
- Потужний трактор-газонокосарка (12.2 кВт) використовується для професійного догляду за великими садами, газонами.
- Самохідний апарат оснащений низкою функцій, які роблять його простим у використанні та обслуговуванні, забезпечуючи при цьому чудову продуктивність скошування газону.
- Технологія MaxAirflow знижує рівень шуму машини, сприяє більш щільному наповненню травозбірника.
- Бензиновий 2-циліндровий двигун гарантує надійну роботу навіть за інтенсивного використання.
- Гідростатична трансмісія забезпечує легкий контроль швидкості трактора (вперед до 9 км/год), безпечне й ефективне керування машиною.
- Світлодіодні фари допоможуть освітити ділянку в хмарну погоду, темну пору доби.
- Дека мінітрактора виготовлена з високоякісної сталі. Регулювання її по висоті дає змогу обрати користувачу оптимальне положення (із 6) у діапазоні 30-80 мм.
- Косильна дека легко знімається, що спрощує її очищення та обслуговування різальної системи (2 ножів зі шириною косіння 103 см).
- Травозбірник (об'ємом 250 л) виготовлений із пластику та тканини. За допомогою продуманого важеля контейнер зручно спустошити з місця водія.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 22-103.3 HD-A V2:
- Маневрений і високопродуктивний трактор-газонокосарка швидко запускається електростартом. Його потужності (12.2 кВт) достатньо для якісної обробки площі до 8000 м2.
- Апарат за раз захоплює широку смугу трави 103 см.
- Скошне потрапляє до 250 л травозбірника. Індикатор рівня заповненості сповістить про потребу очистити контейнер.
- Висота косіння налаштовується централізовано 6 ступенями в межах 30-80 мм.
- Гідростатична трансмісія й електромагнітне зчеплення сприяють комфортному скошуванню трави.
- За потреби можна доукомплектувати садовий трактор додатковими аксесуарами, наприклад, комплектом для мульчування чи снігоочисником.
- Великі передні та задні колеса (діаметром 15x6-6" і по 18х8.5-8") покращують прохідність конструкції габаритами 2390х1140х1100 мм.
- Ергономічні органи управління, регульоване сидіння водія полегшують керування машиною.
Комплект постачання товару:
- Трактор Solo by Al-Ko T 22-103.3 HD-A V2;
- Травозбірник (на 250 л).
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Габарити | 2390х1140х1100 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | комбінований |
| Мульчування | опціонально |
| Наявність фари | є |
| Потужність, к.с. | 16.5 к.с. |
| Призначення | для газону |
| Робоча швидкість руху | 9 км/год |
| Розмір задніх коліс | 18х8.5-8" |
| Розмір передніх коліс | 15x6-6" |
| Тип палива | бензин |
| Тип товару | садовий трактор |
| Трансмісія | гідростатична |
| Ширина косіння | 103 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.



