Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-103.3 HD-A (127688)
- Бренд:
- Код товару:157974-05
- Артикул:127688
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Косіння трави стає ще більш комфортним за кермом трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 15-103.3 HD-A. Потужний, універсальний мінітрактор для швидкого й ефективного скошування газонів площею до 7000 м2. Потужність бензинового двигуна 7.5 кВт (10.1 к.с). Ширина косіння становить 103 см. Висота стрижки встановлюється в 1 із 6 положень від 30 до 80 мм. Комплектується машина 250-літровим травозбірником.
Особливості трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 15-103.3 HD-A:
- Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-103.3 HD-A — чудовий помічник для власників великих газонів і садів. Потужна машина здатна якісно обробляти великі ділянки. Апарат стане незамінним для тих, хто хоче підтримувати зовнішній вигляд газону з мінімальними зусиллями.
- 7.5-кіловатний бензодвигун Al-Ko Pro 450 з об'ємом циліндра 452 см3 розвиває 2450 об/хв.
- Пара гострозаточених ножів скошує за один прохід 103 см смугу.
- Центральне, 6-ступінчасте регулювання висоти стрижки від 30 до 80 мм.
- Високоякісна трансмісія Hydro-Gear сприяє комфортному водінню машини навіть у складних ситуаціях.
- Скошена трава потрапляє у великий травозбірник ємністю 250 літрів. Контейнер виготовлений з ударостійкого пластику та міцної тканини.
- Без прикріпленого кошика трава викидається назад. Є можливість подрібнити траву в органічний компост (функція мульчування йде як опція).
- Технологія Max Airflow від Al-Ko забезпечує максимальний потік повітря, поліпшує ефективність збору трави та зменшує засмічення вихідного отвору. Ще одна перевага поліпшеної аеродинаміки — низький рівень шуму.
- Корпус виконаний з високоякісної листової сталі.
- М’яке сидіння та ергономічний руль дають змогу комфортно почуватися за кермом.
- Світлодіодні фари покращують видимість у похмуру погоду, пізній час.
- Гумові колеса — 15х6-6" передні та 18х8.5-8" задні — для зручного руху робочою ділянкою.
Переваги трактора-газонокосарки Solo by Al-Ko T 15-103.3 HD-A:
- Стильний дизайн садового трактора поєднується з високою функціональністю та інтуїтивно зрозумілим, комфортним керуванням.
- Потужний двигун 7.5 кВт легко запускається електростартером.
- Велика ширина скошування (103 см) для ефективної обробки газону.
- Є центральне регулювання висоти косіння у діапазоні 30-80 мм. Всього є 6 положень.
- Самохідна установка рухається вперед зі швидкістю до 9 км/год і назад (4 км/год).
- Завдяки технології Max Airflow травозбірник об’ємом 250 л заповнюється більш щільно.
Комплект постачання товару:
- Трактор-газонокосарка Solo by Al-Ko T 15-103.3 HD-A.
- Травозбірник (на 250 л).
| вага | 230 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Габарити | 2390х1100х1140 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | комбінований |
| Мульчування | опціонально |
| Наявність фари | є |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність, к.с. | 10.1 к.с. |
| Призначення | для газону |
| Рекомендована площа косіння | 7000 м.кв. |
| Робоча швидкість руху | 9 км/год |
| Тип палива | бензин |
| Тип товару | садовий трактор |
| Трансмісія | гідростатична |
| Ширина косіння | 103 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.



