Трактор-газонокосарка AL-KO Comfort 18-111.2 HDS (123015)
- Бренд:
- Код товару:157923-05
- Артикул:123015
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
За допомогою трактора-газонокосарки Al-Ko T 18-111.2 HDS легко та зручно скошувати газон на ділянці площею до 6000 м2. Запускається 9.5 кВт двигун електростартером. Висота косіння налаштовується централізовано у 6 положеннях (діапазон 30-80 мм). 2 ножі за раз захоплюють 110 см смугу. Машина скошену траву викидає вбік або перетворює її на мульчу. Важить конструкція без травозбірника 222 кг.
Особливості трактора-газонокосарки Al-Ko T 18-111.2 HDS:
- Мінітрактор оснащений потужним (9.5 кВт) бензиновим двигуном Briggs&Stratton Powerbuilt 4175 з низьким рівнем вібрації.
- Має оптимальну ширину скошування 110 см для обробки великих газонів (рекомендована площа до 6000 м²).
- Висоту косіння можна швидко та легко відрегулювати однією рукою від 30 до 80 мм, встановивши важіль в 1 із 6 положень.
- Завдяки безступінчастому ножному гідростату ви зможете плавно рухатись ділянкою зі швидкістю до 8 км/год вперед і до 3.5 км/год назад.
- Скошене викидається вбік або подрібнюється та рівномірно розкидається по газону. Без потреби систематично очищувати травозбірник робочий процес значно прискорюється.
- Великі та широкі колеса, а також компактні розміри корпусу забезпечують високий рівень маневреності та прохідності складних ділянок.
Переваги трактора-газонокосарки Al-Ko T 18-111.2 HDS:
- Універсальність машини обумовлена можливістю приєднувати додаткові аксесуари (сніговий відвал, причіп, розкидач добрив, аератор абощо) для її багатофункціонального використання як влітку, так і взимку.
- Бензиновий апарат оснащений системою легкого запуску Quick Start від 12-вольтного акумулятора. Ємності батареї вистачить на близько 200 пусків.
- Різальна система, яка складається із 2 ножів, захоплює за раз 110 см смугу трави.
- Спосіб регулювання висоти централізований. Оператор може налаштувати потрібний ступінь (із 6) від 30 до 80 мм.
- Пристрій зі вмонтованою системою мульчування. Мульча розкидається по траві для підживлення газону корисними речовинами, захисту землі влітку від перегрівання, взимку — від промерзання.
- Для користувача є усі зручності: ергономічне крісло та кермо, достатньо місця для ніг, інтуїтивно зрозуміла система управління.
Комплект постачання товару:
- Трактор-газонокосарка Al-Ko T 18-111.2 HDS.
| вага | 222 кг |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Встановлення висоти косіння | 30-80 мм |
| Живлення | бензинові |
| Задній викид трави | ні |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | без травозбірника |
| Модель двигуна | Powerbuilt 4175 |
| Можливість установки навісного обладнання | є |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Наявність фари | є |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Площа обробки | 60 соток |
| Потужність, к.с. | 12.9 к.с. |
| Призначення | для газону |
| Рекомендована площа косіння | 6000 м.кв. |
| Робоча швидкість руху | 8 км/год |
| Розмір задніх коліс | 18х8.5-8" |
| Розмір передніх коліс | 15x6-6" |
| Тип палива | бензин |
| Тип приводу | задній |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Ширина косіння | 110 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.

