Садовий райдер Solo by AL-KO R 7-65.8 HD
- Бренд:
- Код товару:157972-05
- Артикул:127487
- 50
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Бензиновий райдер Solo by Al-Ko R 7-65.8 HD — компактний, зручний в управлінні апарат для косіння та збору трави. Його ножі за раз високоякісно обробляють 62 см смугу трави. Скошене потрапляє у місткий контейнер на 130 л. Передбачений у 4-кіловатної машини електростартер, ножний гідростат, автоматична коробка передач. Висота косіння налаштовується 4-ступінчастим важелем (25-75 мм). Важить конструкція зо 150 кг.
Особливості райдера Solo by Al-Ko R 7-65.8 HD:
- Машина лінійки Comfort виготовлена для професійної обробки садів малої або середньої площі.
- Чотириколісна машина потужністю 4 кВт й об’ємом 4-тактного двигуна 223 см3 долає рівнини на схили, одночасно скошуючи газон.
- Різальна система складається із пари ножів, які захоплюють 62 см смугу.
- Апарат розвиває оптимальну швидкість руху вперед (від 0 і до 6.2 км/год), назад — до 3.8 км/год.
Переваги райдера Solo by Al-Ko R 7-65.8 HD:
- Безступінчаста коробка передач дає змогу зручно переміщуватись по саду, натискаючи на педаль газу.
- Оператору достатньо слідкувати за дорогою, направляти райдер у потрібну сторону.
- Висота зрізу налаштовується централізовано (за допомогою спеціального важеля) у діапазоні 2.5-7.5 мм.
- На корпусі зручно розмістились усі елементи управління — регулятори, важелі тощо.
- Є світловий індикатор, що вказує на необхідність очистити 130 л тканинний травозбірник.
- Для високопрохідності та маневреності апарат оснащений 2 парами коліс різного діаметру — по 11 і 18 дюймів.
- Радіус розвороту вимірюється 63 см, що дає можливість ефективно оминати перешкоди, змінювати напрям руху.
Комплект постачання товару:
- Райдер Solo by Al-Ko R 7-65.8 HD.
| вага | 120 кг |
| Виробник двигуна | Briggs&Stratton |
| Встановлення висоти косіння | 25-75 мм |
| Живлення | бензинові |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | м'який |
| Наявність фари | ні |
| Потужність, к.с. | 7.5 к.с. |
| Регулювання сидіння | є |
| Робоча швидкість руху | вперед 0-6.2 км/год, назад 0-3.8 км/год |
| Розмір задніх коліс | 13x5.0-6" |
| Розмір передніх коліс | 11x4.0-5" |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | гідростатична |
| Трансмісія | гідростатична |
| Ширина косіння | 62 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.


