Садовий райдер Solo by AL-KO R 7-63.8 A (127486)
- Бренд:
- Код товару:157971-05
- Артикул:127486
- 0
- Гарантія:36 місяців
- Показати всі характеристики
Бензиновий райдер Solo by Al-Ko R 7-63.8 A потужністю 4.2 кВт ефективно скошує траву на середніх і великих садових ділянках. Для максимального комфорту оператора сидіння розташоване на оптимальній висоті, система управління доволі простота й інтуїтивно зрозуміла. Висота скошування налаштовується за допомогою важеля у діапазоні 25-65 мм (є 4 положення). Ширина косіння ножем становить 62 см. Рухається машина вперед до 4.5 км/год (4 швидкості) та до 1.5 км/год назад. Важить самохідний апарат 120 кг.
Особливості райдера Solo by Al-Ko R 7-63.8 A:
- Бензиновий, 4-тактний двигун розвиває високу продуктивність, економно використовує пальне та має низький рівень шуму.
- П'ятиступінчаста коробка передач (4 вперед і 1 назад) сприяє швидкій адаптації під конкретний режим роботи та забезпечує хорошу маневреність апарата.
- Райдер зручно налаштовувати у русі завдяки зрозумілим органам управління.
- За один прохід гострозаточений ніж захоплює смугу завширшки 62 см.
- Машина ергономічної конструкції розрахована на обробку важкодоступних місць і вузьких проходів.
- Великі колеса з агресивним протектором розроблені для впевненого проходження нерівних поверхонь.
- Наявне відкидне сидіння для легкого доступу до важливих вузлів.
- Тривалий період застосування без частих зупинок — укомплектований апарат містким травозбірником на 130 л.
- З місця водія всього кількома рухами легко очистити контейнер за допомогою телескопічної ручки.
Переваги райдера Solo by Al-Ko R 7-63.8 A:
- Маневрений та простий в управлінні райдер стане в пригоді для обробки 2500 м2.
- 4.2-кіловатний двигун Al-Ko Pro 225 з об’ємом циліндра 224 см3 гарантує 3000 об/хв.
- Запускається бензиновий мотор електростартером.
- Ширина скошування різальною системою (ножем) становить 62 см, висота ж регулюється 4 ступенями від 25 до 65 мм.
- Максимальна швидкість руху вперед становить 4.5 км/год (всього 4 швидкості), назад — 1.5 км/год.
- Трава збирається у 130 л контейнер, який зроблений із міцної тканини.
- Звуковий індикатор рівня заповненості вкаже на потребу очистити травозбірник.
- Загальна ширина райдера становить 80 см. Це дає змогу працювати біля перешкод.
Комплект постачання товару:
- Райдер Solo by Al-Ko R 7-63.8 A;
- Травозбірник (на 130 л).
| вага | 120 кг |
| Виробник двигуна | Al-ko |
| Встановлення висоти косіння | 25-75 мм |
| Живлення | бензинові |
| Кількість передач | 5 вперед/1 назад |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал травозбірника | м'який |
| Наявність фари | ні |
| Потужність, к.с. | 5.7 к.с. |
| Робоча швидкість руху | вперед 0-4.5 км/год, назад 0-1.5 км/год |
| Розмір задніх коліс | 13x5.0-6" |
| Розмір передніх коліс | 11x4.0-5" |
| Тип товару | садовий трактор |
| Тип трансмісії | механічна |
| Трансмісія | механічна |
| Ширина косіння | 62 см |
| Гарантія | 36 місяців |
Ще не було питань.




